Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látom hogy a vőlegényem...

Ha látom hogy a vőlegényem cicázik a neten egy ismerősével, szóljak neki vagy sem?

Figyelt kérdés

2 értelmüen ír neki meg viccelődik bár tudom hogy nem komoly mert szeret engem. Elfajúlhat ha nem szólok? Vagy ne szóljak mert féltékenynek fogok tünni? Túl vagyok már egy válláson mert a volt férjemnek szeretője volt évekig, pedig nem volt rá oka. Szeretnék most már az első lenni...

( Egy állapotos menyasszony )


2011. máj. 19. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Sokminden fejben dől el. Ha egy nővel cicázok a neten, akkor utána meg is d...gom.
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Szólj neki, hogy ez zavar téged, ha nagyon kiakad, vagy féltékenynek néz, mond, hogy téged zavar+fogd a hormonokra, h nagyon kiakadnál és leosztanád, hozzáteszem, ezt megérdemelné!!!
2011. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mit jelent a "cicázás"? Bizonyos mennyiségű ártatlan flört bármilyen kapcsolatba belefér, de van ennek egy egészséges határa. Általában az ember érzi, hogy az hol van. És ha valakinek állapotos mennyasszonya van, akkor nagyon nem mindegy.

Vagyis a lényeg szerintem nem az, hogy féltékenynek tűnsz-e, vagy sem, hanem hogy a párod miért is vesz részt ilyen "cicázásban"? Ha nem komoly, akkor tök mindegy, fogadd el, mint az élet természetes velejáróját. Elvégre ha hűséget fogad valaki, még nem jelenti azt, hogy már soha életében nem dicsérhet meg mondjuk egy csinos nőt. Ha viszont komoly lenne, akkor nem az lenne a fő kérdés, hogy szólj-e...

2011. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A csaj megkérdezte hogy mit fognak csinálni kedden ? Munkával kapcsolatosan mivel együtt dolgozik egy nagy csapat. Erre azt válaszolta: ''Ha te azt tudnád''.. és nevet. Es ezután válaszolt csak valójában a kérdésre...
2011. máj. 19. 14:03
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg nem fér bele az ártatlan flört egy kapcsolatba sem. HA már flörtöl, akkor szó sincs ártatlanságról, mert valószínűleg fizikailag tetszik neki az illető. Az első hozzászólóval egyet tudok érteni. HA már valakivel fejben elkezdődik a dolog, akkor akár egy másikkal is, meg egy harmadikkal is, aztán már nemcsak fejben, hanem ténylegesen is.

Én szóvá tenném a helyedben, és nem a hormonokra hivatkozva, hanem konkrétan arra, hogy már szívattak meg egyszer így, nem szeretnéd halvány jelét sem látni egy újabbnak...

2011. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ez még nem cicázás sztem...
2011. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát én ebben nem látok semmi szörnyűt...

Nem lehet, hogy tényleg érzékenyebb vagy a hormonok miatt?

Vagy van más is , amit még nem írtál le?

2011. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy bennem van a hiba és tényleg a hormonok játszanak velem mivel nagyon érzékeny vagyok mostanában pedig mindennap érezteti velem hogy szeret és a gyereket is azóta tervezi mióta meglátott...


Talán annyit nem írtam még le hogy ő szolt nekem hogy ilyen tipus de ne vegyem komolyan hogy szeret a nőkkel viccelödni viszont azt állitotta hogy sose fog megcsalni mert tudja hogy min mentem keresztül.

2011. máj. 19. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a mondat még nem " cicázás".
2011. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy "cicázik" nem flörtöl, nem azt hiszem megcsal, hanem, cicázik. nagyon tetszik :)


Kérdésedre válaszolva nem hiszem, hogy ennek nagy feneket kellene keríteni. Egy csapatban dolgozik, ahol megy az ugratás. Ha szólsz neki se hiszem, hogy változtat a dolgokon, te úgyse tudod, hogy egész nap mi megy a munkahelyen címmel. Legfeljebb otthon figyel jobban az ilyen dolgokra.

2011. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!