Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban, házasságban...

Párkapcsolatban, házasságban szabad ilyet?

Figyelt kérdés

Feleség beszambázik a férj irodájába, elkapja az asztalon lévő doboz bonbont, majd "de jó, hogy vettél nekem csokit" felkiáltással elrobog csokistul. Nem kérdez kié, nem kéri el, nem kapta meg, csak meglátja, fogja és viszi.

Igen, az előbbi Barátok közt jelenet ihlette a kérdést, mert felettébb kíváncsi vagyok, hogy ilyen a való életbe is van?

Párkapcsolatban, házasságban szabad ilyet, vagy ez is csak egy hülye filmjelenet?

Csak mert nekem nem lenn ehhez pofám!


2011. máj. 19. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudok páromhoz berobogni,hülye multi,engedély kell külön...

De ő tud hozzám akármikor,és igen,falta már fel amit talált az asztalomon (húsvétkor legutóbb a kollégáknak szánt darabra kiszámolt egyforma nyuszit-neki otthon volt nagynyuszi)

De ezért sosem haragszok meg,édesszájú,és amikor mondtam h az másé,akkor ment és hozott másikat,meg nekem is:)

2011. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel egyet értek:)
2011. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, vannak ilyen emberek. A filmet is emberek ötlete alapján írják. Egyébként bunkóság ezt csinálni. Nemcsak házasságban, az élet minden területén.
2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem meg az lenne fura, hogy egy házasságban mit keres egy szív alakú dobozban bonbon a pasimnál, ha nem nekem vette.

De a Barátok köztön már csak röhögni lehet. Majd biztos a hűtőben tartanám a bonbonos dobozt, amiben a bomba van... b+, már a fél ház evett belőle, ekkora kamut.

2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Kis srác benyúl a hűtőbe narancsért,és kiveszi a bonbont!:DDD
2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Csak indokoltan és belépőkártyát kérve tudnék "beszambázni" a férjem munkahelyére. :D De még be is sétálhatnék és ha nagyon meg is kívánnám azt a bonbont biztos megkérdezném tőle, hogy kinek szánja, mielőtt rávetném magam. :)

De ha esetleg véletlenül ő enné meg a csokit, amit én vettem és amit valaki másnak szántam (barátoknak, szülőknek), maximum gyorsan vennénk egy másik dobozzal. Ebből aztán még véletlenül sem csinálnék ügyet. Megette, hát megette. Kicsinyesség ezen fennakadni.

2011. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És az vajon nem fura, hogy a csoporttársam feljött albérletünkbe és az volt az első dolga, hogy benézett a szekrényembe (????) mintha keresett volna valamit?! Én meg csak pislogtam, én nem mertem volna ezt megcsinálni másnál...


Amúgy a volt pasim csinált egyszer olyat, amikor náluk voltam valentin napon, hogy a szobájában a terítője alá elrejtett egy doboz bonbont és egy borítékot :) Neki el kellett menni dolgozni, és arra számított hogy kutatok tán? A poén az az volt, hogy nem is kutattam, így meg sem találtam. Amikor hazajött viccesen megjegyezte hogy na nem találtad meg? (hát nem, nem az én stílusom a kutatgatás... no mindegy... mosolyogtunk egyet és befaltuk...)

2011. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:
89%

a férjem vállalkozó, itthon is van irodája :) nálunk a repiajándékokat én szerzem be, szóval max. ő enné meg, ha nem ragasztanék rá post-itot, hogy kié :) egyébként amit kapunk piákat, annak az aljára is ráragasztom, kitől kaptuk, nehogy véletlenül ugyanannak adjuk vissza (tudom, hogy nem illik ajándékot továbbajándékozni, de alkoholisták lennénk már mindannyian, ha azt a mennyiséget meginnánk :P. még úgy is, hogy a vendégekkel csomót megitatok).


szóval nálunk nem fordulhatna ilyen elő :)

2011. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát én nem vagyok az az illemeket betartó fajta, de el sem tudom képzelni, hogy bárkinek a bármilyét (férj, barát, rokon, haver, idegen) kérdés nélkül megegyem, elvegyem, stb.

Nem tudom, nálam így alakult, úgyhogy csak pislogtam a filmjelenet láttán, hogy ez meg mégis mi?! :)

2011. máj. 19. 22:11
 10/12 napietus ***** válasza:
87%
egyébként nem láttam a filmet, de szerintem ilyet csak bunkó emberek csinálnak. ha nekem szánná, odaadta volna, nem? eleve nem nyúlok ahhoz, ami nem az enyém. nemcsak házasságban, úgy általában...
2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!