Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóssal nyaralni? (bővebben...

Anyóssal nyaralni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Páromnak felvetettem, hogy elmehetnénk nyaralni. Pár hónapja vagyunk együtt. Én egy hangulatos kis tengerparti nyaralásra gondoltam, ahol végre együtt tudunk lenni (egyébként keveset tudunk találkozni) és romantikázhatunk:) Erre anyósom is beszervezte magát a párjával.. Az én párom nem fog neki ellent mondani, én meg nem fogom emiatt nyaggatni a páromat, de azért én mégsem erre gondoltam.. Nincs bajom az anyósjelölttel, nagyon jóban vagyunk, de ha ott lesz, akkor mégiscsak visszafogottabbnak kell lennünk. Nem tudom, hogy szóljak emiatt vagy kibírjam így, mert tényleg nagyon közvetlen az anyósjelölt, de azért fura lenne..
2011. máj. 20. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Ezt miért nem lehet elmondani a párodnak, hogy nem pálya (ha már neki nem jut eszébe)?


Ebben semmi gáz nincs, őszinteség nélkül nincs párkapcsolat, régen rossz ha ezt sem tudod vele megbeszélni.

2011. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy életre meg fogod bánni, ha elmész így, hogy nem akarod.. Én megpróbálnám megbeszélni, de ha a párom is ragaszkodik hozzá, mondanám hogy menjen csak nyugodtan az anyjával... Én tuti nem megyek.
2011. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ismerem a párom és nem fog kavarni.. Egy kicsit még anyuci kicsi fia, ami nekem nem baj, mert ez rossz gyerekkorából fakad és megértem őt..
2011. máj. 20. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, ez nem kavarás.


Megmondja, hogy "Anyu, apu, ez lesz az első nyaralásunk Gizikével, úgyhogy inkább kettesben mennénk, ha nem gond."


Ennyi.


Lesznek még gondjaid, ha már most nem tudsz kiállni az akaratod mellett.

2011. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondold végig, hogy hosszútávon is elfogadod-e a párodat anyuci kicsi fiacskájának. Ahogy mondják, a dolgok egyensúlya a kezdetekben alakul ki (ha kialakul), utólag már nagyon nehéz változtatni a bevett mintákon. Elmehettek most együtt nyaralni, lehetsz toleráns és megértő, de akkor készülj fel rá, hogy ezentúl is mindig együtt fogtok nyaralni járni, és mindig megértőnek kell lenned, még akkor is, ha te nem egészen erre gondoltál párkapcsolatként.
2011. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen járunk igy,és nem rossz.

Az hogy együtt,benzinköltségben jól jön,ott meg nem kell egymás nyakán lógni,ha 5 napra megyünk,akkor max 2x együtt ebédelünk,vacsizunk,vagy ha vmi nevezetesség,akkor együtt megyünk,olyankor ugy sem a romantikán van a hangsúly.egyébként meg kettesben (csak ne 4 ágyast foglaljatok:))

2011. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Meg fog gyűlni még a bajod anyuci kicsi fiával. Lehet, h most még elintézed ennyivel. Én nem mennék anyóssal, bár pár hónap után én is mentem még.
2011. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem lógnánk egymás nyakán minden nap minden percben. Ennyire ismerem az anyósjelöltet és megértő szokott egyébként lenni.. Mikor ott vagyunk náluk is csillog a szeme, ha megsimogatjuk egymást vagy elcsattan egy pici puszi:D
2011. máj. 20. 12:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetöseged van:

1.vagy megbeszeled a paroddal, hogy te külön akarsz tölük, ettöl függöen mentek mashova vagy nem mentek sehova.

2. elmesz es pozitivan fogod fel. Legalabb jobban megismered, milyen "együtt elni" anyossal. Te is, parod is tapasztalatot gyüjt, megfigyeled parod reakcioit, mennyire lat ra anyos dolgaira, hogyan reagal, mire szamithatsz, ha kesöbb vele összekötöd az eletedet, vagy ha massal akkor egy lehetseges anyos-tapasztalat. Törekszel jol erezni magadat anyosektol függetlenül.

2011. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok már el, hogy mi rossz van ebben? Azt írja a kérdező, hogy jól kijönnek, a párja édesanyja a párjával megy. Attól, hogy egy helyen nyaraltok nem muszáj az egész nyaralás együtt töltenetek. Csak együtt mentek. Mi is voltunk már így. Semmi probléma nem volt belőle. Jó mondjuk én alapvetően pozitívan álltam a felvetéshez. Különben meg egyetlen hónapja vagytok együtt és már itt problémázol ilyen dolgokon?
2011. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!