Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglaljam le magam,...

Hogyan foglaljam le magam, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

No-ban dolgozom, a párom egy hete semmilyen előjel nélkül közölte,hogy vége. Szemembe nem nézett, beszélni nem beszél velem azóta sem, sérteget és megbánt, kiforgatja a szavaimat.


Senki nem érti mi történt találgatások mennek, a legjobb barátja semmit nem mond nekem, és tehetetlenül nézem, ahogy bevágta az ajtót az orrom előtt. Otthon tényleg rájár a rúd, de képtelen felfogni, hogy nem a pénz számít!


Nem beszél velem, kerül, offline, tehetetlen vagyok... és némaságra vagyok ítélve. Két napja nem írtam hozzá egy levelet sem, mert ha válaszol, csak megbánt.


Idekint nincs nagy baráti köröm, egy csoporttársam van, magyarokat nem ismerek nagyon.... Egyszerűen képtelen vagyok a munkámra koncentrálni..


2011. máj. 20. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami okànak kell lennie, hogy sérteget. Te kint éltél màr amikor megismerkedtetek, vagy most mentél ki? Ha most mentél ki, akkor az a baja. Vagy màr nem akar tàvkapcsiban élni.
2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudott róla, hogy kijövök, és ő mondta, hogy nem baj, mert megoldjuk... egy teljes hónapig nyammogtam azon, hogy távol vagyok.... ő mondta, hogy nem baj.. szeretjük egymást, megoldjuk


de most egyik naprol a másikra... és tudom, hogy van otthon vmi baj, de nem beszél róla, és nem is hagyja, hogy segítsek... férfi büszkeség mondják..

2011. máj. 20. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyelore semmi esetre se foglalkozz vele. Ha igy viselkedik veled, tenyleg nem erdemli meg.

Akarmennyire is kivancsi vagy, ne szolj hozza.

A szabaidod alatt csinalj valamit amit szeretsz, olvass, probalj ismerkedni, hogy ne legy egyedul, jarj el ide-oda.

2011. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, mindenki mondja, h ne foglalkozzak vele... meg hogy hagyjam.. de a kérdés, hogy az istenbe tegyem tök egyedül, idegenhonban ezt az egészet.... amióta ez a szar helyzet van, még a németet is elfelejtettem, alig vagyok németül valamit is kinyőgni...
2011. máj. 20. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki telebeszélte a fejét valamivel? pl.megcsalod, vagy minek ez a tàvkapcsolat nektek stb.
2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ha megtudok bármilyen infot, esküszöm, hogy megtalálom az illetőt... bármi lehet.. egyenlőre semmit nem tudok, csak kifogások vannak...


de a kérdés itt az: Hogy az IStenben lépjek túl rajta!?

2011. máj. 20. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Csakis ùgy, hogy kivàrod mi történt. Próbàld meg lefoglalni magadat, tudom nem könnyü, de muszàly.
2011. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nehéz lefoglalni, épp ez az...
2011. máj. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!