Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekböl lehet tudni,...

Milyen jelekböl lehet tudni, hogy a férj még szerelmes a feleségébe? Hogy lehet megkülönböztetni a megszokástóll?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés személyes indíttatású. Picit elbizonytalanodtam. De most inkább ti írjatok!

Milyen tettek bizonyítják, hogy a férfi még mindig szerelmes? Tudom, hogy ez egyénenként változik, de minden érdekel, személyes tapasztalat is.

Pl. ha gyakran hoz rózsát, becézget. Az még lehet szerelem vagy berögzödés? Mi az, amit csak egy szerelmes csinál vagy mond?


2011. máj. 20. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát persze :) Megkérdezhetem mi a gond vele, ha nem vagyok túl indiszkrét? És mióta vagytok házasok?
2011. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az is meg változhat a szex...csak beszéljetek rola ennyi
2011. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15:22-es!Nagyon szerencsés vagy!:)Vigyázz arra a kincsre nagyon.
2011. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!