Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni ha egy fiú csak barátkozni akar veled, vagy többet is akar?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk jóban, de ez már egy határozott barátságnak nevezhető kapcsolat. Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy ő vajon többet is akar, és azért tölt velem ennyi időt, beszélget velem ilyen sokat, vagy a fiúknál teljesen természetes, hogy ennyi időt töltenek valakivel. Én félénk vagyok lépni, tehát remélem, hogy ő fog valamikor.
2011. okt. 29. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet akar. A testbeszéd mindent elmond.
2011. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
ha beszélsz vele és minden 3. szava szex akkor lehet akar vmit vagy csak beszédhibás
2011. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha többször "véletlenül" hozzádér....
2011. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tényleg az érintés


most hogy visszagondolok az eddigi alakuló kapcsolataimra

mindig vagy a kezem fogta meg, vagy átkarolt, ilyesmi, amiből sugallta a srác a dolgokat.

2011. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddgi válaszokat, majd megpróbálok figyelni az apró jelekre :)
2011. okt. 29. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
érintés
2011. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy fiú nem akar barátkozni egy lánnyal, hacsak nem meleg...
2011. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha benyúlt a bugyidba észreveszed.
2011. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Véletlen érintések eddig is voltak, de tényleg nem tudom hogy honnan lehet megállapítani hogy ez több-e mint barátság. Mennyire viselkedtek máshogy ti, fiúk akkor ha egy leendő párkapcsolat miatt beszélgettek egy lánnyal, vagy ha csak barátkoztok?
2011. okt. 30. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiú vagyok, de olyan hosszútávon, hogy csak haverkodni akar, nem nagyon létezik. De persze lehet. Figyeld meg, hogyan viselkedik a barátaival, azok társaságában, és ehhez képest hogyan veled. Ha hasonlóan, akkor csak mint lány-haverként tekint rád, viszont ha megérzésed szerint más veled, kedvesebb, igyekszik a közeledbe lenni, megérint, átkarol, lehet akár több is. De persze semmi se biztos... :)
2011. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!