Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem féltékeny nem is szeret?

Ha nem féltékeny nem is szeret?

Figyelt kérdés
A barátom egyáltalán nem féltékeny típus én viszont az lettem mellette. (Mert ő okot ad rá, állandóan flörtölget és mindig akad egy új lány ismerőse) Azt mondta ő ilyen típus, szeret nem kell neki más de ő ilyen...Ha már nem kellenék neki megmondaná és nem keresne.(Ugyhogy ne foglalkozzak ilyenekkel) Ha elmegyek bulizni nélküle, azt mondja érezzem jól magam és jó legyek és ha találnék valakit, ha lecserélném közöljem és lelép. Én ezt nagyon rosszul viselem nem azért megyek el bulizni hogy lecseréljem, hanem hogy jól érezzem magam és eszembe se jut pasizni mivel van párom... Nem tudom mit gondoljak erről, de rosszul esik. Aki ilyen ridegen és kimérten tudja közölni a dolgokat abban a személyben van érzelem?
2011. máj. 20. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még nem tart ott, hogy az igazit keresse, vagyis megtalálta.

Egyébként nem biztos, hogy nem szeret.

Én nem vagyok féltékeny a férjemre, pedig ráadásul postás, és szépen tud nézni nőkre főleg étteremben veszem ezt észre a pincérekkel. Ő sem féltékeny rám, nincs is oka. Ez bizalom jele is lehet, vagy az, hogy még nem tart ott, hogy totál lekösse magát, még tud változtatni úgy érzi, ha muszály.

2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem olyan érzésem van, hogy jó velem meg elvan...De ha mondjuk találna egy "jobbat" simán lecserélne! (Lehet, hogy hülyén hangzik, de én így érzem) Pedig mindenki számára egyértelmű, hogy ebben a kapcsolatban ő a szerencsésebb velem, nem pedig én vele! (Néha megjegyzi, hogy nem érti hogy bírom vele ő már a hejemben rég feladta volna) Nem tudom mit gondoljak!:S
2011. máj. 20. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nem akar túlságosan beléd szeretni, hogy majd amikor (szerinte) elhagyod ne fájjon nagyon.
2011. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem féltékeny akkor megbízik benned. ne játszd el a bizalmát
2011. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
az szeret igazán, aki nem féltékeny. aki az, az csak birtokolni akar. az nem szeretet, hanem egy ösztön.
2011. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férjem is ugyanezt mondta, hogy ha úgy adódna félreállna. Tudom, hogy nagyon szeret, egyszerűen realistán gondolkozik. Semmi ilyen szándékom nincs, de ha így történne, akkor ha pisztolyt tart a fejemhez vagy hisztizik, akkor megváltoznának az érzéseim?

Nem, és fordított esetben én sem járnék a nyakára. Nagyon szomorú lennék, de elfogadnám a döntését és korrektül elválnánk.

Féltékenykedés nálunk sincs, egyik részről sem.

2011. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az kimaradt, hogy volt egy extrém féltékeny exe, aki már akkor rikácsolt, ha egy szép nő irányába (!) nézett. De én is olyan vagyok, hogy ha féltékenykedne a partnerem, akkor max néhány hétig bírnám, aztán borítanék mindent, mert börtönben érezném magam.
2011. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pont az ellenkezője... ha féltékeny lenne, akkor az azt jelentené önmagát sokkal jobban szereti, mint téged...
2011. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!