Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny, szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny, szeret még?

Figyelt kérdés

nah szval...van egy srác, akivel közel másfél évig együtt voltam...most mentünk szét másodszorra. előszőr majdnem 8 hónap után..akkor mindenkinek beadta h ő mennyire utál meg így meg úgy, még saját magának is..aztán ugy 2 hónap után összejött egycsajjal..jártak kb 3 hetet vagy talán még annyit se, mivel mikor elhatároztam h lemondok róla, visszajött hozzám, h neki nem az a csaj kell meg hogy én kellek neki és rájött h még mindig szeret csak ezt tovább már nem bírja titkolni...visszafogadtam..jó pár hónapot megint jártunk..folyton azt hajtogatta h ő nemfog és nem is akar szakítani mert rájött h mennyire rossz nélkülem..erre megint szakított 3 hete..-.-

és most próbálom élvezni a nyarat amennyire lehet..de múltkor taliztunk és mondta h szíven üti, amikor látja h én szívet írok fb-n más pasikhoz, meg h otthon is meg a haverok is mondják neki h milyen bolond, meg h nem tudja mit akar és ezt beis vallotta nekem. aztán elcsattant egy csók is.:$:(( (tudoom h hülye vagyok.:/// de hát szerelmes is.:(( ) rengeteget beszélgettünk, meg mondta h még mindig szeret de már csak egy nagyon kicsit..-.- meg amikor az egyik közös haverunkat (nekem a legjobb fiúbarátom lett, ha fogalmazhatok igy) megölelem vagy vmi akkor mindig mondja a srácnak h őt mennyire zavarja..közben meg olyat mondott nekem (hát itt kajakra nm tudtam h sírjak vagy nevessek^^,), hogy ő már csak 5-10 %- osan szeret...-.- (könyörgööm..3 hete szakítottunk..és állítólag akkor még szeretett teljesen..és másfél évig együtt voltunk..szntem ez nem lehetséges és megint beakarja magának mesélni mint az első szakitásnál de hát én nmtudhatom szal csak tippelek.:$) aztán tnap elmentem pk-ba (pizzakert, söröző)bnőmmel meg haverokkal..és exem is jött a közös barátunkkal meg még pár sráccal.. és basszus.. oylanokat csináltak h elvitték a kocsit leparkolni kicsit távolabb és folyton arra jöttek amerre én voltam és kb 10 m-re tőlem álltak..-.- és az exem folyton bámult.:O meg mikor az a közös barátunk megölelt akkor is kb kiestek a szemei..aztán végül is ő vitt haza minket meg láttam rajta h tök ideges.:S és utoljára a közös haverunkat vitte haza..és, mint kiderült az exem pnaszkodott neki h tudja h mi csak barátok vagyunk de h neki ez akkoris szar volt blablabla szal megint zavarta..és nmtom h ez most mi akar lenni..?:S (csak normális válaszokat légyszíves.:// )

(én 16/L, ő 20/F)


2011. júl. 30. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:

jaa és méég vmi..hétfőn taliztunk utoljára..ugye amikor azokat a dolgokat mondta és elcsattant egy csók is...másnap meg mentem a közös haverunkkal át a zebrán, erre nézzük h ki ez az őrült aki baszik megállni...azt láttuk h ő az és mellette ül egy csaj...azóta már többször is taliztak..a csaj ilyen tök szerelmes dolgokat ir ki fb-ra mint pl "azthiszem megtaláltam, akire eddig vártam...:$$$" az exem meg csak lesi a kiirásait mivel elvileg mondta a csajnak h csak barátok semmi több...és a csaj irogatott az üzifalára de exem kitörölte őket jelezve a csajnak h mi a szitu de még mindig nem vágja...hozzátenném h a csajnak pc-je, tetoválása, műkörme, póthaja van, egy évvel fiatalabb nálam mégis több f.szt fogott mint kilincset és mindneki szerint ocsmány..és szegénykének tényleg enm esik le a dolog..szal nmértem..

de visszatérve a pk-s dologra..egy csomó srác odajött hozzám akkor is nagyon nézett és egyre közelebb jöttek..:S én ezen máér enm tudok kiigazodni.:((

2011. júl. 30. 13:56
 2/5 anonim válasza:
szerintem gyerekes, azt sem tudja, hogy mit akar. 20 évesen eldönthetné hogy szeret-e vagy nem. szerintem inkább hagyd.
2011. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

éniseztmondom.:// 16 éves fejemmel majdnemhogy érettebb vok (sok ember szerint) mint ő 20 évesen.:/

lehet téll hagynom kéne akkor.:((

2011. júl. 30. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak az első 3 sorodat olvastam, abból eldőlt a véleményem: szerintem nem szeret.

Amikor én szerelmes lettem egy lányba, sajnos olyanba, akinek nem voltam az esete, nem volt köztünk semmi, mégis 2,5-3 évig csak ő járt a fejemben, nem is gondoltam másra. Utána kezdtem rajta túltenni magam.

2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18/F voltam
2011. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!