Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megnézi a nőket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megnézi a nőket az utcán. Szeret érzem és nincs vita koztünk nagyon jol megvagyunk, szeretjük egymást. Ő azt mondja mindenkire ugy néz. De nekem rosszul esik, féltékeny vagyok. A ti pasitok is megnézi a nőket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:49
 1/7 anonim válasza:
Sajnos igen elöfordul , de az nem azt jelenti h meg is csalna ! Hűséget fogadot nem vakságot ! :d 14/L
2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Először is én fiú vagyok és én általában ha egyedül vagyok igen megszoktam nézni a lányokat, de semmi több. Ha a barátnőmmel vagyok akkor nem me az egy kicsit szemétség lenne, bár ha azt látom hogy felszáll egy csaj melltartóban vagy félig kilogó seggel akkor akaratlanul is ránézek.


20/F

2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én barátnőmnek helyén van az önbizalma, ezért azt szokta nekem mondani, hogy teljesen helyén van, ha megnézem a jó nőket az utcán, legalább tudja, hogy nem vakultam meg, és a férfiasságom is a helyén van még. Otthon meg leteperjük egymást jól.
2011. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán megnézem a nőket az utcán, és meg is beszélem vele, persze tapintatosan, hogy miért nem kéne :P De egyébként nem tudom, hogy egy bizonyos együtt töltött idő után miért aggódnak ezen a nők. Jó, nyilván más, ha a vágy látszik a fickó szemében, de az, hogy megnézed, ha szembe jön egy jól dekoltált csinos csaj, az egy más dolog, semmi gond nincs benne szerintem.
2011. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
nem bámulja feltűnően, de nyilván megnézi. én is a jó pasikat, szintén nem feltűnően. strandon pontozzuk őket :D ne legyél féltékenykedő hp, mert el fog hagyni, és igaza lesz.
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a jó pasikat. Nem érdekel a párom kit néz és mennyire feltűnően. Azért szeme van és vonzódik bizonyos nőkhöz. Ameddig csak nézi, addig engem ugyan nem érdekel.
2011. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy feltűnőbb embert mindenki megnéz legyen az férfi, vagy nő. Az én párom amúgy nem szokott forogni a nők után az utcán a jelenlétemben és nem is szokta bámulni őket. Azt persze nem várhatom el, hogy becsukja a szemét és ne nézzen senkire. De én sem forgolódok pasik után.

Néha megjegyezzük egyik másik pasiról, vagy nőről, hogy nem csúnya, egész jól néz ki, vagy hogy jól öltözik, vagy biztos sportol valamit, olyan alakja van, de ennek nincs különösebb jelentősége.

2011. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!