Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret, mit tegyek? Nagyon féltékeny vagyok!

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerősöm, aki nagyon nagyon tetszik nekem. Nem is külsőleg, főleg inkább belsőre, kívülről sem az a kifejezetten jóképű, és szerencsére a divatot se követi :) Nem nevezném magunkat barátnak, inkább csak havernak. Az az én problémám, hogy nagyon szomorú vagyok, ha látom, mert ő észre se vesz, sőt, inkább a barátnőm felé mutat hajlandóságot. Nem árultam el senkinek, de nagyon nagy üresség van bennem, amiért nem vesz észre, iszonyúan féltékeny vagyok :( Pedig a barátnőmnek van barátja is. Nem tudom, ez számít? Mit lehet tenni?:( Próbáltam a közelébe lenni, de kezdeményezni nem tudok sehogy se. Mondjak le róla? majd megöl a féltékenység, ahogy látom, hogy a barátnőmet csábítgatja el a pasijától...

Mit csináljak?:(

Egy elszontyolodott 16 éves lány


2011. okt. 15. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, nekem volt egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam, ő meg a barátnőmbe zúgott bele - ráadásul tőlem kért tanácsot, hogyan hódítsa meg! :) Elég gáz volt. Szóval, csak azt tudom mondani, hogyha semmiféle hajlandóságot nem mutat irántad, akkor próbáld meg elfelejteni. Nekem nemrég történt ez, pár hónapja, de mostanra már észrevettem a srác össze rossz tulajdonságát és már nem is érdekel. 16 évesen, hidd el, jön majd hamarosan a másik nagy szerelem, ez tapasztalat. XD
2011. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem érez vonzalmat irántad, ilyen baromi egyszerű. Te se érzed minden pasi iránt azt, hogy húha, csinálhat bármit. Ebből indulj ki, és fogadd el ezt.
2011. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
VAGY PASI, VAGY BARÁTNŐ. PONT. (:
2012. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!