Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nem rá gondolni...

Hogyan tudnék nem rá gondolni és végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz helyzetben vagyok, hatalmas a bűntudatom. Volt egy komoly kapcsolatom, mellette a barátnőmnek egy kevésbé komoly egy olyan férfivel, aki számomra nagyon vonzó volt mind külsőleg mind belsőleg. Ők szakítottak, nem illettek össze, nagyon sokat kacérkodtunk a gondolattal, hogy mi lenne ha, de nekem ott volt a párkapcsolatom és az a tény, hogy a barátnőm exe. Nem is történt semmi, külön városba kerültünk és így szép lassan leépültek ezek az érzések, már alig kerestük egymást. Közben szétmentem az akkori párommal és rá fél évre megismertem a jelenlegi férjem, akit nagyon szeretek. Van egy 8 hónapos babánk is. De a férfi a múltból feltűnt, ugyan személyesen nem találkoztunk, időm sem lenne meg ő most másik országban él. Emailben keresett meg és küldött magáról képeket, hogy lássam merre járt stb. Komoly párkapcsolatban él, de életünkben először kimondtuk, hogy vonzódtunk egymáshoz és kár, hogy nem adtunk magunkat egy esélyt. Ennyivel le is zárult a levelezés. De nem tudom kiverni a fejemből őt pedig nem akarok rá gondolni. Majdnem minden órában legalább egyszer eszembe jut és hatalmas bűntudatom van. Mit tehetnék? Szeretem a családom, soha nem lépnék félre, a baj csak az, hogy gondolatban már megtettem és ezért érzem magam így. Segítsetek!
2011. máj. 21. 09:28
 1/5 yuda ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm, ha rágondolok akkora vonzódás...hmm. Mit lehet tenni, ha a józan észnek és logikának ellent mond, ráadásul tönkretenne egy jól működő családot?

Nem szabad vele semmilyen kapcsolatot tartanod- ez a véleményem...és elmúlik.

2011. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gondolati szinten van, nem baj. Ha eszedbe jut vágyaid férfia, jusson eszedbe a családod is, a szerető párod, akit-ugye- nem csalnál meg soha. Jusson eszedbe a kis 8 hónapos babád, akinek az apukáját szereted. előbb-utóbb elfelejted, de legalábbis halványodni fognak az érzéseid.
2011. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok, hogy ne tartsd vele a kapcsolatot, próbáld elfoglalni magad - talán idővel megfakulnak az érzelmek.
2011. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kockaztasd a mostani kapcsolatod. A parod, akivel kisbabatok van, o az aki igazan szeret. Van olyan, hogy eszunkbe jutnek regi dolgok, amik talan sajognak a szivunkben, de szerintem az egy fejezet volt eletunk konyveben ami mar le van zarva.Ha nem tortent koztetek semmi, annak igy kellett lenni. szerintem a mostani kapcsolatod, es a kisbabad a legfontosabb most. En mar jartam igy, hogy valaki hulyitett engem,egy evig irt emaileket, sejtette, hogy szeret,stb. aztan mikor arra kerult a sor, hogy osszejohettunk volna, azt mondta, csak baratkent voltam fontos. A ksobbi ferjemmel miatta szakitottam meg a kapcsolatot.Csak az eg mentett meg, hogy a ferjem, akivel akkor meg csak baratok voltunk ujra megkeresett azutan.
2011. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En tapasztalatbol beszelek, szerintem el fog ez mulni, ha megprobalsz talalni valami apro celt az eletedben(pl.edzes,nyelvtanulas).En is jartam mar igy, en kulfoldon elek, egy regi pasi folyton irogatott nekem amikor kint voltam, majdnem hazakoltoztem miatta, amikor kozolte, hogy o nem is szeret annyira. De szerencsere nem koltoztem, es megtalaltam azota a parom.
2011. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!