Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg senki?!...

Miért nem ért meg senki?! Apám is agresszív.

Figyelt kérdés

A családom sem ért meg,soha nem hallgatnak meg,most is nagy szükségem lenne rájuk,mert nagyon szeretek egy fiút,tegnap a discoban még beszéltünk is,és még sírtam is miatta. Nagyon érzékeny vagyok,könnyen eltörik a mécses,és a barátnőm vállán sírtam. Ma 5 körül hazajöttem,és 7 körül már keltett,hogy keljek,mert megyünk az új házhoz. Mellesleg 1,5 órát ha aludtam,de azt is úgy,hogy 10-15 percenként felkeltem. Nem akartam menni,többször hátbavágott,a hajamnál fogva ráncigált ki az ágyból,még ott is cibált,egyszerűen idegbeteg. Már féltem hogy orrbavág,mert ökölben volt a keze,azzal fenyegetett hogy eltöri az orrom,senkire nem számíthatok,csak a barátaimra,de ők sincsenek mindig velem. Azt mondja ahogy 18 leszek,kidob az utcára. Anyám sem véd meg,csak adja a lovat apám alá. És ezt csak azért,mert fáradt voltam,amúgy is nagyon rossz alvó vagyok,és egész nap hulla szoktam lenni. A lelkem már darabokban van, annyi feszkó gyűlt fel bennem,hogy reggel 1 órán keresztül csak sírtam. Tesóm sincs akivel megbeszélhetném, a barátnőimnek mondok el mindent,de ha nem talizunk,akkor is csak neten keresztül.

Megőrülök! És tudom,van még sok fiú,de nekem ő kell!!

16L


2011. máj. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem boldogít, de mindenki így érzi, hogy "nekem ő kell" aztán majd elmúlik, és jön más. Erre mondja minden tini, hogy nem értenek meg... de megértjük, csak mi már látjuk, hogy van a történet folytatása. Ez legyen a legkisebb bajod az életben...

A kérdésed második felében leírtak sokkal komolyabbak. Ha az apád így bánik veled, akkor segítséget kellene kérned. Anyukád tud erről? Valami rokon nem tudna segíteni? Amúgy a családi háttér jócskán hozzájárul az érzékenységedhez, ha ott javítani lehetne valahogy a helyzeten, hidd el jobb lenne minden... Remélem helyrejönnek majd a dolgok.

2011. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy az apukád így bánik veled az nagyon durva, szerintem undorító ha egy apa veri a lányát, bár ez még sokkal rosszabb is... keress valami ideiglenes lakhelyet szerintem rokonoknál, vagy szólj nekik, mert ezt nem szabad ennyiben hagyni! Ez nagyon sajnálatos, hogy vannak ilyenek :/
2011. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnállak, h apukád agresszív, de a reggeli hisztiről annyit, h aki éjjel legény, az legyen az nappal is. örülj neki, h egyáltalán elmehetsz bulizni 16 évesen...
2011. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hajnal 5-kor hazatantorogsz, sot meg azt hiszed is hogy szerelmes vagy. Na szep, apadnak elobb kellett volna elkezdeni a nevelesedet.
2011. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már hónapok óta ismerem. És NÁLUK!!!! smároltunk,nem a discoban.
2011. máj. 21. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
na te komoly szerelmes fruska :) az hogy, apád hogyan bánt veled, egyértelműen undorító. De, hogy te meg buta vagy, az is egyértelmű. Szóval te disco után hajnalban kb ismeretlen pasasokhoz mászkálsz fel smárolni 16 évesen? Szép.Miért is 5-kor jár haza egy taknyos? Apád olyan, amilyen, ez tény, de te sem lehetsz semmi.
2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:11


Hónapok óta,majdnem egy éve ismerem a fiút,a haverom!!! Már lassan 3 hónapja smároltunk,és most kérdeztem meg hogy mit akar!! Vagy hogy jelentett e nki vmit. Mit nem lehet ezen érteni?:O Nem ismeretlen!!

2011. máj. 21. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
előbb gondolkodj el azon, mért ilyen toleránsak a szüleid, hogy hajnali 5kor esel haza és még csak orrba sem vernek :)
2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!