Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a húgaimból. Miért...

Elegem van a húgaimból. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
A húgaim (6 és 9 éves) folyton elveszik a fiókjaimból a cuccaimat (körömlakk, olló, pillanatragasztó). A körömlakk nagyon idegesít hogy hetente kell venni mert elcseszkurálják. Az olló meg a ragasztó az hagyján, mert nem drágák, csak ha kiveszik, akkor nem rakják vissza, és ha kérdezzük őket hogy hova rakják, akkor természetesen a válasz: nem tudom. Ma nagyon kell az olló (mind1 hogy miért) de nem is keresik. Sajnos 1 szobában vagyok velük, de elég nagy a szoba, szóval elférünk. Anyáék rászóltak,hogy keressétek meg az ollót, a kisebbik meg azt modta hogy: NEM! Utána anya nem is szólt rá hogy miért felesel vissza. Kérlek ne bántsátok a szüleimet hogy miért így nevelik, hanem azt mondjátok meg nekem légyszíves, hogy ha egyszer elvették azt a dolgot, akkor miért nem tudják visszatenni a helyükre hogy máskor is meglegyenek. Lehet hogy kicsit gyerekes voltam, hogy miért akadok ki egy Sz*r ollón, de lehet hogy a legközelebbi áldozat egy tankönyv lesz. Szóval: Miért nem tudják a helyükre rakni amit előszedtek? (Kérlek ne szídjátok a szüleimet, és engem se) Köszi a válaszokat.! :)
2011. máj. 22. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom már százszor el lett nekik mondva, hát bejelenteném, hogy ha még egyszer ez történik, megtudják milyen érzés. Dugd el jó helyre valamelyik kedvenc tárgyukat, aztán ha megtanulják mi rend, hirtelen te is megtalálod. Lehet szemét dolog, de ha nem értenek a szép szóból, meg kell őket nevelni valahogy.
2011. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) asszem bevetem az ötletet ;)
2011. máj. 22. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rejtsd el te is a fontos cuccaikat, és csak akkor add oda, ha ők is visszaadják a tiédet. :)


Arra készülj, hogy anyud rád fog szólni, h ne légy gyerekes, meg te légy az okosabb, mert idősebb vagy. Bólogass nagyokat, de engedd el a füled mellett.

2011. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ja és elfelejtettem: 13/L
2011. máj. 22. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akarja szidni a szüleidet,de ez az ő hibájuk,hogy két ilyen kicsi gyerek azt csinál a nővérükkel amit csak akar.Még ha tinik lennétek mindhárman megérthetőbb lenne.De igy elég furcsa.Mindenesetre ne engedd,ha kell legyéál velük durva.Irom ezt azért mert késöbb több dolgot mernek majd megengedni maguknak, a bosszantásodra.
2011. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!