Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya dolog tőlem, hogy én...

Csúnya dolog tőlem, hogy én nem tudom sajnálni?

Figyelt kérdés

Ismerősünk lánya teherbe esett, 18 éves, a barátja otthagyta.

A szülei nem igazán szeretik, mert ő nem volt sosem jó tanuló, a tesója meg igen. A testvére a minden, őt meg majdnem, hogy semmibe veszik. Meg amúgy is elég dilis emberek.


Kiderült, hogy ő szánt szándékkal esett teherbe, és azt mondta: "Azért szeretnék kisbabát, hogy végre engem is szeressen valaki, és viszont szerethessem"

Ettől mindenki teljesen elolvadt, hogy szegényke, meg jajj a kis drága.


Aham.. csakhogy az a gyerek puszta szeretetből nem fog jól lakni, puszta szeretetből nem fog tudni iskolába járni és még sorolhatnám. Ez meg odaszüli munka minden nélkül a szülei nyakára a gyereket, anyagilag sincsenek a toppon, hát nagyon felelősségteljes mondhatom. Ez így még rosszabb számomra, mintha "becsúszott" gyerek lenne.


Ti mit gondoltok?


23N


2011. máj. 22. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Én azt hogy mi a fenét foglalkozol te ezzel?
2011. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Hát, max. azért sajnálnám mert idióta és szánalmas, de ezt inkább úgy mondjuk, hogy lenézés.
2011. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg semmi közöd hozzá. Nem a te gyereked.
2011. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
én is úgy gondolom hogy semmi közöd hozzá... mi a fenét foglalkozol vele :S
2011. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs rászorulva, hogy sajnáld: Foglalkozz a saját életeddel.
2011. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem idealis csaladi helyzet, de csak annyit tudsz tenni, hogy okulsz belole, hogy te ne jarj igy. Igazabol nem a te dolgod, tehat nem is ker a szanalmadbol. Mindenki eletere lehetne valamit mondani, mindenkit meg lehet szolni valamiert.
2011. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Majd rájön,hogy a rózsa nagyon tud szúrni......
2011. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Arra nem gondoltok, hogy mennyire magányos lehet az a lány, hogy ilyenre "vetemedik"? Nyilván tisztában van vele, hogy egy gyerek pénzbe kerül, de még is teherbe akart esni, hogy szeresse valaki...szerintetek mennyire lehet üres az élete?

Rossz döntést hozott ez egyértelmű és nem így kellett volna segíteni magán, de akkor is. Az, hogy "dilis" az mit takar? Én nem a gyerek miatt sajnálom, hanem azért amiért ezt bevállalta.

2011. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Utolso: igen, maganyos volt, mas is van igy ezzel, de akkor nem meg jobban el kell szurni az eletet, hanem kijonni a sz.rbol. Ezzel kinek lett jobb? Aki nem szerette eddig, ezutan sem fogja.
2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

"Arra nem gondoltok, hogy mennyire magányos lehet az a lány"


Ne ez volt a kérdés.

A kérdés nem erről a lányról szól, a kérdés a kérdezöről szól.

2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!