Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kegyetlen az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kegyetlen az élet? Miért nem lehetünk bolodogok?

Figyelt kérdés

Bele lehet őrűlni egy szerelembe?Esetleg volt már rá példátok, hogy úgy éreztétek nincs kiút?Mindennek vége?Vagy éreztétek már úgy, hogy "meghaltatok"?Neketek már minden mindegy csak a közeledbe legyen és soha ne hagyjon el?Volt már ilyen?Érezted magad semminek?Egy nagy nullának?Érezted, hogy sz@rt sem érsz?Érezted, hogy minden miatt Te vagy a felelős,hibás?Hogy minden miattad ment tönkre?Miért nem lehetek boldog azzal akiért képes lennék meghalni?Akiért az életemet áldoznám...Majd kiszakad szívem a helyéről,a torkomban érzem.Sírógörcs kerülget.Elvagyok keseredve.Mit tegyek?Mi a helyes?Hogyan tovább? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

És akkor most belinkelek valamit:


2009. júl. 9. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már megfogattam hogy soha SENKI miatt nem fogok szenvedni.Ennek a kapcsolatnak itt a vége.Te választasz.tovább szenvedsz v. továbblépsz?
2009. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, még csak 20 éves vagy, előtted az élet. ;-)

Egyébként igen, éreztem ilyet, mélyponznak híják az érzést. Innen már csak felfele, bár az első pár méter elég nehéz lesz és lassan fog menni. :-) (Nekem is lassan ment, de most jelentem: mindenem megvan :P)

Az élet ilyen, örülj annak nagyon szépen kérlek, hogy csak ennyi a bajod. Tudom, nem érdekel más baja, de van ismerősöm akinek a 7 éves gyereke a halál szélén van hanem kap sürgősen tüdőt. Most ehhez képest a te bajod mi? Semmiség. Éppen ezért nem szabad elhagyni magad, légy erős... és sírd ki magad persze, mert az jót tesz. :-)

Nincs mindennek még vége, 20 vagy csak. Barátod előtt is tudtál élni, utána is fogsz tudni. Mert KELL. AZ ÉLET AJÁNDÉK! Szüleidtől nem azért kaptad, hogy eldobd, élvezd, amíg van, mert rövid.

2009. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem. Amikor az a fiú, akit a világon a legjobban szerettem, és vele akartam leélni az életemet, 15 hónap együttlét után egyre durvábban viselkedett, végül több alkalommal kezet emelt rám, és ezért úgymond ki kellett menekülnöm a kapcsolatból. Hónapokig egy roncs voltam, egy élőhalott.

A Te eseted nem ilyen durva, örülj annak, hogy legalább járt nektek 4 év. Tudni kell elengedni a másikat, mert nagyon fiatalok vagytok még mindketten, és ha most már elfáradt, később sem lesz jobb. Pokolian fog fájni még egy ideig, de előre kell nézned. Le kell kötnöd magad olyan dolgokkal, ami alatt nem kell gondolkodnod, csak automatikusan csinálod. Egy idő után egyre könnyebb és könnyebb lesz.

2009. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor éreztem magam így, amikor mind a ketten szerettük egymást a párommal, de a távolság és még sok-sok ok miatt nem lehettünk együtt.
2009. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!