Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen nehéz és kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz és kegyetlen az élet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, van egy tündéri, gyönyörű kisfiam és mégis utálok élni! Mielőtt nem volt gyerekem imádtam a kisgyerekeket, de mióta a fiam megszületett hozzá alig van türelmem! Tudom szomorú ezt hallani, de hiányzik a szabadság. Ugy érzem megfolyt az anyaság. A férjemmel tönkrement a házasságunk a sok veszekedés vita miatt. Sajnos nem állunk túl fényesen anyagilag és ezért nem járunk sehová. Folyton itthon ülök a babóval és ennyi. Már totál azt érzem hogy vmi agykárosodott vagyok. Utálom az életemet. Nem így képzeletem el a családot amikor kislányként álmodtam róla. Mi történt, hol rontottam el?
2010. máj. 28. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Az élet nem habos torta ugyebár, ezt tudjuk. Egy gyerek sok áldozattal jár, ha nincs türelmed hozzá, akkor felteszem a kérdést: Minek neked gyerek? Egy család nem áll össze magától, mint a ragasztó. Azt össze kell tartani, lehet úgy is normálisan élni, hogy nem jártok el bulizni. Lehet, hogy még nem élted ki magad, akkor szintén kár volt a gyereket megszülni. Gondolj bele abba, hogy mit éreztél volna annak idején, amikor anyád teszi fel ezt a kérdést. Valószínűleg nem esett volna jól.

Nem akarlak bántani, de az életed megváltozott, az anyaságra rendezkedj be, nem fogsz már fiatalodni, szükséged van egy új értékrendre és ebben az első helyen kell szerepelnie a családnak. Ha ezt mérlegre teszed talán változni fog az életed. Ha továbbra is csak azzal leszel elfoglalva, hogy mennyire rossz életed lett, akkor az önsajnálatoddal csak magadat a férjedet és a gyerekedet taszítod sanyarúbb sorsba.


18/L

2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Néha sajnos tényleg kegyetlen az élet:(
2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Én azért örülnék ha saját gyermekem lehetne!
2010. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, de ha a pároddal/férjeddel ki akartok kapcsolódni 1-2x akkor a nagymamát vagy valami rokont meg lehet kérni, hogy egy napig vigyázzon a gyerekre, ti meg elmentek bulizni. 1x-2x belefér :)
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elfáradtál.... Nagyszülőkhöz rakd le a gyereket egy hétvégére, és a férjeddel romantikázzatok otthon!
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Azért ilyen kegyetlen mert ha egyszerű lenne akkor "mindenki életben maradna" és sikeres lenne, és annyi ember lenne a földön amit az már nem bír el és mindenki meghalna a végén. Lásd kutyák, macskák. Bekerültek egy kedvező környezetben ahol nem kell küzdeni, van kaja, szeretet, meleg stb és annyi lett belőlük hogy tele van a menhely és ők maguk szenvednek.
2010. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Aki eddig gyereket akart, és akit eddig ismerek, mind megbánta, hogy a szabadsága odaveszett.

Nem 18 évig, hanem amíg él, felelősséggel tartozol iránta!

Segítenék, ha tudnám hogyan. Biztos ari csaj lehetsz.

24/F

2010. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha valami olcsóbb szórakozást találnál ki? Nagyon sokan járnak el a gyerekekkel mindenfele, strand, játszótér, bevallom én 21 évesen imádom a libikókát :) Ott rengeteg anyuka van, akikkel beszélgethetsz, egy fagyi sem drága, a mozi sem :) Találd fel magad egy kicsit, nem kell álomnyaralásra menni egyszerűen csak a szép dolgokat kell meglátni az életben :) A türelmed is megnő, ha mást veled hasonló helyzetben látsz, tehát anyukákat. A férjeddel is menjetek el valahová, akárhová, addig passzoljátok le a gyereket a nagymamának :) Nem csesztél te el semmit, csak kicsit kiakadtál, de az élet szép, csak annak kell látni :) Kitartást neked :)
2010. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Jaj, ne siránkozz már itt 28 évesen! Szegény kis barátnőm éveket adna az életéből egy bébiért, a fél vagyonuk ráment, és még sincs neki!! Örülj, hogy anya lehetsz, itt a jó idő, mászkáljatok a kicsivel játszótér, park ahhoz nem kell zseton, beszélgess ott hasonló korú mamákkal.Ha a párod nem ér rá, menjetek ketten, de tényleg valakire néha napján rábízhatod, hogy kettesben is legyetek! Majd minden megoldóüdik, meglátod! Addig örülj, míg kicsi a gyerkőc, nekem most vannak kirepülő félben, és hidd el sokkal sz.arabb, mint amikor folyton velük kellett foglalkoznom! Fel a fejjel, mindenki a saját élete kovácsa, nézd más oldalról a dolgot, és máris szebb lesz a világ!
2010. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi hiányzik az életedből? Mi volt más a baba előtt? Akkor sem álltatok gondolom jobban anyagilag. Most az a baj, hogy napi 24 órás figyelmet igényel a pici? Gondolom ovis, vagy lassan az lesz, aztán iskolás...
2010. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!