Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem anyámék?

Miért ilyenek velem anyámék?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testvérek.Én,meg a középső tesóm lakunk otthon.És mindig a tesómat pénzelik,kapott autót,bele hangcuccot,most kapott rá kerekeket 100ezerért.Én ha kérek valamit nem kapom meg.MA anyuval elmentünk vásárolni vett magának egy papucsot mondtam kaphatok e valamit mert a héten névnapom.Erre azt mondja most nem mert spórolni kell.Miért teszik ezt velem?Utoljára kaptam 3 éve egy telefont,azóta turkálóban öltözöm és nagy ritkán kapok egy cipőt.Én még tanulok,tesóm meg 28 éves dolgozó ember.Már kezdem azt érezni nem szeretnek.El kell mennem otthonról.
2011. máj. 23. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jogos.
2011. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
diákmunkára nem tudsz elmenni?vagy dobd fel otthon ezt a témát,h elmész suli mellett melozni vagy hetvegen,mert szükséged van a pénzre!
2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Jaj szegény menj el akkor majd kapsz te is egy kocsit...
2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kivételeznek a tesóddal.Nem értem a szüleidet.

A tesód dolgozik stb...tehát nagyjából eltudja magát tartani,persze belefér egy kis besegítés a szüleid által,de így tényleg nem fer.Főleg,hogy veled,mint kisebbikkel és tanulóval már alig foglalkoznak:S

Próbálj velük beszélni és kérd meg őket,hogy kicsit változtassanak és többet foglalkozzanak veled.

2011. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Vannak olyan szulok sajnos, hogy amig gyereknek tartanak, nem kezelnek egyenlokent. Amikor a tesod kisebb volt, amennyi most te vagy, akkor is tobbet megkapott mint te meg a nagy tesod?
2011. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló, csak mellé még istenítik is. Mondent megkap, 200.000 Ftos nyaralás, ruhák, minden, én meg alig kapok annyit, amiből munka mellett kihúzom valahogy. (mindketten koleszosok vagyunk)

Nem lehet sajnos ezzel mit kezdeni, mert ha beszélsz velük, leordírják a fejed, h elégedetlen vagy...

Most volt mindkettőnk szülinapja, szüleinktől kb egyformán, nagyon jót kaptunk, de keresztanyánktól ő kapott egy 10000-st, nekem meg még annyit se mondott h boldog szülinapot.

Kérdező, te hogy oldod meg h ne legyen emiatt feszültség közted és a tesós között?

2011. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Érdekes, általában a szülők a középső gyereket szokták elhanyagolni. A kicsit azért babusgatják mert kicsi a nagyot pedig mert ő a nagy, ha érted mire akarok kilyukadni. Szerintem beszélj a középső tesóval és beszéljetek a szüleitekkel. Amúgy milyen a kapcsolatod a nagy tesóddal?
2011. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez annyira furcsa. Csak két gyerekem van, de mindig igyekeztem, hogy közel egyenlően támogassam őket. El se tudnám képzelni, hogy az egyiket nem támogatom, vagy nem teszek meg érte mindent, pedig már felnőttek.
2011. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
20 vagyok.Tesómmal nem mondhatnám hogy jó a viszonyunk,elmegyünk egymás mellett de azért beszélünk.Nem hinném hogy csak ő rá kellene haragudnom.Beszélhetek velük mindig az van majd nézzek ki valamit és megveszik.De ennyivel el van intézve.Kinéztem egy telefont azt is húúú hát még nézegessem mert ne ugorjak bele rögötön.Ez volt 2 hónapja.
2011. máj. 23. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindannyian lanyok vagytok vagy a 28 eves tesod fiu? Ismerek olyat, aki ilyen alapjan jobban szereti a gyereket. :S
2011. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!