Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem anyámék?

Miért ilyenek velem anyámék?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testvérek.Én,meg a középső tesóm lakunk otthon.És mindig a tesómat pénzelik,kapott autót,bele hangcuccot,most kapott rá kerekeket 100ezerért.Én ha kérek valamit nem kapom meg.MA anyuval elmentünk vásárolni vett magának egy papucsot mondtam kaphatok e valamit mert a héten névnapom.Erre azt mondja most nem mert spórolni kell.Miért teszik ezt velem?Utoljára kaptam 3 éve egy telefont,azóta turkálóban öltözöm és nagy ritkán kapok egy cipőt.Én még tanulok,tesóm meg 28 éves dolgozó ember.Már kezdem azt érezni nem szeretnek.El kell mennem otthonról.
2011. máj. 23. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Fiú.De a legnagyobb bátyám aki már nem lakik otthon őt sem "szeretik".
2011. máj. 23. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszeruen ot szeretik a legjobban. Valoszinuleg az o szemelyisege a legszimpatikusabb nekik. Nagyon undorito dolog ez egy szulotol, ilyen nyilvanvaloan ezt kimutatni...
2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azért arra, hogy vajon a tesód munkája mellett le ad -e pénzt a szüleidnek?

Mert akkor lehet hogy saját maga finanszírozza a meg vett dolgokat.

Vajon mindkét szülődnek van munkája?

És vajon Te mindent megteszel a cél érdekében ( jól tanulsz, segítesz otthon Anyunak stb..????)

Én 2 gyerekes családanya vagyok 18 és 15 éves kamaszfiúkkal megáldva. Mostanában egyszer sűrűbben szembesülök azzal, hogy a kisebbik milyen undok, követelőző tud lenni.

Neki nem jó a bálás vagy kínai cucc, mindenből csak az új kell! Erre ő mit tudna felmutatni? tanulmányi eredménye csak 3.4, ha otthon van csak a gépezés, csúnyán beszél a bátyjával és sorolhatnám....

Ezért mondom mielőtt bárkit is elítélsz a családtagjaid közül nézz szembe önmagaddal.

Nem az a megoldás, hogy megfutamodsz a problémák elől és elmenekülnél otthonról! Szerinted máshol milyen sors várna rád?

Hanem az hogy megtanulsz türelmesnek lenni. Ami sajnos a mai fiatalokra egyáltalán nem jellemző.

2011. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ad haza semmit.Szüleim dolgoznak.Én minden nap 3 után érek haza.Szoktam mosogatni és mosni is mert a saját ruháimat kézzel mosom.Meg szoktam segíteni füvet nyírni.4-es átlagom van.
2011. máj. 23. 18:43
 15/15 anonim ***** válasza:
20 évesen még tanulsz? Szakma vagy felsőfokú?
2011. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!