Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sírok emiatt, mit tegyek?

Nagyon sírok emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apukám megcsalta anyukámat, és ezáltal lett egy uj mostoha anyám és egy mostoha tesóm, de még nem házasodtak össze.. Apa nagyon szereti azt a kislány, mert ő tökéletes. én anyukámnál lakok és soha nem hív fel engem de soha. a lányt pedig minden nap áthívja és hétvégenként ott is alszik, és ez engem nagyon elszomorít, esténként sírok, mert azt érzem hogy engem már nem szeret, de néha megszokott látogatni meg ha kell valami akkor segít, de kevesebbet mint kéne.. 13/L
2011. máj. 23. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Most lehet, nagyon kegyetlen dolgot írok. Nem akarom megsérteni az édesanyádat, nem feltételezek róla ilyet, de leírom, hogy ugyanez volt az unokatestvéremmel, és ott kiderült, hogy bizony az anyuka haragudott meg annyira apukára, hogy még a kislánytól is próbálta eltiltani. Nem gondolt bele abba, hogy ezzel a saját gyermekét bántja...
2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess erről a dologról vele,meg hogy szeretnél ott tölteni napokat,heteket nála(például nyáron)...:D és rögtön megoldódik a helyzet.:D
2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomoru, és apukad nem olyan dolog miatt csinalja ezt, amirol Te tehetsz, vagy a Te szemelyes tulajdonsagai miatt, hanem ő lelkében zajló dolgok miatt, amiket nagyon nehez megerteni még felnottkent is, és még csak jónak sem értékelné az ember... (35/L)
2011. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát persze mert mindig az anyuka a hibás, az apa csalhat, elhagyhat..
2011. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
anya nem tilt el tőle, sőt azt mondja hogy legyek vele többett, de képtelen vagyok vele lenni.
2011. máj. 23. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem:S ez borzasztó..:/
2011. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez nagyon nehéz kedves kérdező,ha az apa így döntött,akkor nincs mit tenni,tuti komoly a dolog.Hidd el h szeret az apád,de a férfiak tovább élik az életüket.Itt amit tehetsz,hogy anyukádat támogatod érzelmileg,gondolhatod mit érez,te meg elkezdesz erősödni,és jól vésd az agyadba,te semmiről sem tehetsz.
2011. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom, amit előttem is mondtak már:


Erről nem tehetsz, nem miattad van. És nem is arról van szó, hogy a másik kislány "tökéletesebb". Sajnos apukád tovább lépett az életében, ami nem azt jelenti, hogy nem szeret. Egyszerűen kevesebb figyelmet tud fordítani rád, mert más dolgokra figyel. Elhiszem, hogy ez fáj. De szerintem, ha felkeresed, biztosan nem utasít el. Nyugodj meg, nem veszítetted el véglegesen, csak ezután már nem az lesz az "alapbeállítás", hogy mindig jelen vagytok egymás életében. Hanem ha meg szeretnéd látogatni, szólj neki, vagy hívd el hozzátok, ha jóban vannak még anyuddal.

Nem könnyű, de hidd el, lesznek még ennél nehezebb pillanatok vagy helyzetek is.

2011. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem apukád is borzasztó egy helyzetben van. Nem Tőled tartja távol magát, hanem a régi, rossz életétől, és ennek sajnos Te iszod meg leginkább a levét.

Nem tudom, de biztosan van mobilod, szerintem hívd fel Apukádat, még akkor is, ha NAGYON-NAGYON nehezedre esik, mert nem lenne szabad éppen ebben az érzékeny életkorban megszakítani vele a kapcsolatot.

Kizárt, hogy a máisk kislány jobban szereti!!! Hogy szerethetné másképp, gondolj már bele, hiszen Te vagy az édes lánya!!!

A férfiak egyébként is hadilábon állnak az érzelmeik kifejezésével, talán apukád még azt is hiszi, hogy anyukád ellene hangol (ami valljuk be, nem lenne egyedülálló dolgo a történelemben), de Te nyugtasd meg apát, hogy azt szeretnéd: köztetek semmi ne változzon. ha attól félsz, hogy mindezt nem tudod neki elmondani, mert elsírnád közben magad (én biztos, már most sem sok híjja...), akkor írd meg neki sms-ben.

NE HAGYD? HOGY EZ AZ ÉLETHELYZET ELVÁLASSZON APÁTÓL!!!

Legyél őszinte és minden megoldódik.

Lehet, hogy apukád is elsírja magát, ha olvassa az üzenetedet... nem csodálnám... biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret... :) A 13 éves nagylányát, naná!!! :) RAJTA! ÍRJ NEKI AKÁR MOST! Drukkolok Értetek!!!

2011. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ajj:( sajnálom de tényleg:( nem tudom mióta van apudnak az a másik nő, de az is lehet, hogy még új neki ez az egész dolog és egy csak időre van szüksége...

ne gondolj arra, hogy nem szeret...csak most lehet nagy a lángolás a másik nő iránt, és kitudja az a nő is parancsolgathat az apudnak, hogy ne hívjon...nemtudom...

ne legyél szomorú, hanem adjatok erőt anyudnak egymásnak, és akkor jobban lesztek:) éreztesd anyuddal, hogy mellette állsz, és mond neki, hogy fogjatok össze, és erősítsétek meg a kapcsolatotokat, mert neked ez nagyon nehéz, hogy apud ezt tette...hidd el, ha őszintén leülsz anyuddal, együtt sokmindenre képesek vagytok:)

az a kislány semmivel sem több, mint te...erre ne is gondolj...sokkal értékesebb vagy te, ez biztos:)

beszéljátek meg apuddal, hogy legyenek kitűzve időpontok, amikor hívjon fel, vagy te hívod őt ( ezt be lehet osztani ) és akkor azt egy idő után megszokja ő is és te is, és akkor nem felejt el senki senkit:)

aztán nehogy sírjál, nem szabad, mosolyogni:)

fel a fejjel csajszi:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!