Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerek természetesen...

3 éves gyerek természetesen ugyanazt eszi, mint mi! De kifogytam az ötletekbőkl, hogy reggelire-vacsorára mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Ti mit szoktatok? Gondolok itt a felvágotton, virslin, rántottán, lekváron stb. kívül egyéb ötletekre... például milyen szendvicskrémet szoktatok készíteni? Milyen gyakran adtok neki főtt ételt vacsorára - egyáltalán igényli? Minden ötletet szívesen veszek!

Köszönöm!


2011. jún. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!Biztos nem rossz vacsira is a főtt étel de én nem vagyok híve neki.2 éves a fiam igaz,de már én is utálom a reggelt meg az estét hogy mit adjak neki.Parizert vagy felvágottakat nem nagyon eszi meg.vagy ha mégis akkor ketchupot kell rakni rá anélkül nem eszi meg:P:)))

Kimondott szendvicskrémet nem csinálok,bár a konzervos májkrémet ki szoktam keverni vajjal és újhagymának a zöldjét belekeverem imádja.

Ma reggelire császármorzsát csináltam neki,este bundikenyér lesz.,még amit szeret a vajas-mézes kenyér,lekváros,sajtkrémek,vagy kockasajt.....

nehéz főleg így a melegbe mert én is kevesebbet eszem mert nem kívánom és észre vettem rajta hogy ő sem eszik annyit mint szokott.

2011. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltakon kívül tejbegrízt, tejberizst, palacsintát, tojáskrémet, tükörtojást, saját készítésű kakaós csigát, roston sült csirkemellet. Mi egy héten 3-szor vacsorázunk meleg ételt.
2011. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bundáskenyér, lángos, tócsni
2011. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szeretik a gyerekek a pirítóst, müzlit, gabonagolyókat tejbe, joghurtba. Régebben a banánturmix volt nagyon a kedvencük, arról leszoktak egy ideje. Havi egyszer talán készítek melegszendvicset, gofrit, palacsintát, piskótát, pudingot, minden héten mást.
2011. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általában maradékpusztítás megy vacsorára. Ha nem, akkor fagyasztóból veszek ki korábban eltett, akkor feleslegessé vált főzelékeket vagy bolognai szószt, ilyesmit. Játszik még a bundás kenyér, sajtos-telfölös tészta, boltban vett pogácsa, néha szendvics és effélék. Nagyon válogatós sajnos.
2011. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!