Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytatok már el úgy valakit,...

Hagytatok már el úgy valakit, hogy még szerettétek? És meddig volt utána nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha szereted, miért akarod elhagyni?
2011. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Engem anno elhagytak, még vagy öt évig sokat volt az eszemben, pedig csak a szeretőm volt. Akartam is , hogy elhagyjon, mert lány volt, én meg nős ember.
2011. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, hogy semmibe vesz, és egyáltalán nem becsül meg. Nem mondom, hogy ő nem szeret, csak nekem ez kevés.
2011. máj. 24. 13:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ez nem túl bíztató! Miért nem őt választottad?
2011. máj. 24. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ebből az utolsó mondatból sokminden kiderül... szóval te is 3. vagy?

2011. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok harmadik. Már nem. Az voltam évekig, de mostmár együtt vagyunk.
2011. máj. 24. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Talán inkább MÉG együtt vagytok.

Bocsánat, de én nem tudom elképzelni, hogy ÉVEKIG a szeretője legyek valakinek. Az az ember, akkor VELEM is ezt tenni egy idő után- megcsalna.

2011. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerül, nem egyszer ez a dolog. Nem is bízom meg benne teljesen. Soha nem is fogok.
2011. máj. 24. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos én ezt nem tudom megérteni. Nem voltam ilyen helyzetben (remélem, hogy már nem is leszek). De sosem tudtam megérteni, hogy akkor mire várnak még az ilyen nők? Van néhány barátnőm, akik voltak hasonló helyzetben, de őket sem értettem:-) szerintem ez megalázás és abszolút nem tisztel téged...

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, én nem érezném magam rosszul a szakítás után (különösképp). Biztos fiatal vagy, előtted még az élet!

2011. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű a dolog. Három éve élünk együtt, és van egy két éves kislányunk. Nem vagyok idős, de annyira fiatal sem (32).
2011. máj. 24. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!