Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok...

Mit csináljak? Nem akarok elmenni?

Figyelt kérdés

Szóval! A férjem barátjának a csajának lesz meglepi bulija szombaton. Kb. 30 embert várnak, köztünk minket is. Hozzáteszem a lányt kedvelem, a barátai közül nem mindegyiket, sőt a srác barátai közül sem mindegyiket. A férjem el van velük, mert elég sokkal egyszerre végeztek az egyetemen. Sok a nagyképű közöttük. Van olyan, aki pl. csak akkor köszön,ha egy baráti társaságban vagyunk, de az utcán már nem ismer fel!

Az egyik "haver" ráadásul anno a kapcsolatunk elején le is k.vázott. Bár azóta már lefosom a srácot, annyira nem imádok vele egy helyen lenni.

A másik része,hogy babát várok. 12 hetes vagyok és elég sokat híztam az első pár hétben. Elég rosszul érzem magam emiatt. Ott az a sok csinos lány,meg fiú, én meg a dömperke! A hétköznapokban is van elég bajom a külsőmmel! Meg ugye inni sem ihatok, ami legalább oldana!

Nagyon bunkó lennék, ha rosszullétre hivatkozva, lemondanám? Persze a férjem elküldeném, menjen és szórakozzon nyugodtan.


2011. máj. 24. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lemondhatod, de en ilyen tarsasagnak meg csak nem is hazudoznek, csak nem mennek el. Ha ferjed akar, menjen el.
2011. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. A gyerek már önmagában jó ok, de a tahó ismerősök is számítanak. A párod biztos megérti, talán nem hagy majd otthon egyedül.
2011. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, ha nincs kedved, ne menj. Nem is beszélve, hogy ha ők dohányoznak, az neked most nem a legjobb.


Viszont a súlyod miatt ne izgulj, csak vigyázz, figyelj az evésre, ne diétázz, próbálj kiegyensúlyozottan enni.

2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ki inkább ezt a bulit,és kapcsolódj ki picit otthon helyette:)
2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

megértenék,mond le. most már nem csak az számít h te h érzed magad,a baba mindent átvesz, a feszültségedet is.


de az se jó ha otthon emészted magad h a párodat körbeveszi a sok csinos lány..


sztem a legfontosabb az lenne,h az önbizalomhiányodat és a féltékenységedet megoldjad,mert később rosszabb lesz neked. ugyanis még fogsz hízni,szülés után se leszel rögtön fitt és dögös,szóval ha folyton ezen agyalsz,nem az anyaság szépségén,akkor idegbeteg leszel


a gyerekvárás a legszebb dolog. tojd le h ki milyen sovány,ki mit gondol. nekem 2 gyerekem van, sose érdekelt ez.

2011. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem akarom,hogy arról susmorogjanak egész este,hogy már most mennyit híztam. Mert sajnos némelyiktől ez kitelik! Szeretem a lányt, de nem én fogok neki hiányozni.

2011. máj. 24. 16:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én féltékeny! Bízom a páromban! Csak nagyon el vagyok kenődve,hogy így meghíztam. Nem is tudnék mit felvenni, vennem kellene valamit, vásárolni meg gyűlölök így! Most is sírok!:(
2011. máj. 24. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne legyel nagyon oda a sulyoddal. Probalj keresni kismama tornat inkabb.
2011. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fogok! Csak tudod még nem akar múlni az állandó fáradtság. Majd' 10 órát dolgozom és egy házat kell rendben tartanom!:) Most még ha hiszed, ha nem,nincs erőm tortázni. Nem kifogás, én mindig is mozogtam, mielőtt terhes lettem, hetente 3-szor!

Csak itt mindenki olyan, mintha fotómodell lenne, én meg nagyon nem!

2011. máj. 24. 16:15
 10/14 anonim ***** válasza:

és ez még így lesz vagy 1 évig,úgyhogy kapd össze magad!! :))) a várandós nő a legszebb a világon!!! kérdezd csak meg a párod :) őt tuti nem érdekli,mennyit híztál :)


meg hát relatív h mennyi a sok..

2011. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!