Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság még ez, hogy ágyba...

Barátság még ez, hogy ágyba bújunk, de másnak adja igazi érzelmeit?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó, akit nevezzünk most itt Z-nek. Akivel már másfél éve "barátok" vagyunk. Ő 14éves, én 16. Az idén, február 23.-án elvettem a szüzességét. Baráti alapon. Szóval: Mindig is pettingeltünk, érdekelt mindkettőnket egymás teste, mindig is szerettünk egymással pettingelni, vagy épp kufircolni. Februárban, vettünk 2 üveg bort, becsiccsentettünk tőle, és megtörtént az első. Mindketten szüzek voltunk. Nagyon jó volt, sem Ő, én meg pláne nem bántam meg. Sosem értettem azt, hogy baráti alapon hogy lehet egymáshoz vonzódni. Most összeszedett magának egy pasit. Nem tudom, hogy fellángolás-e, de ahogy érzem nagyon szerelmes a Z. Ma büszkén beszámolt arról nekem telefonon, hogy volt a pasijánál, akivel kemény 2 napja járnak, smároltak, a pasi kikapcsolta a melltartóját, meg az övét is le akarta venni, de Z. nem engedte. Szóval enyhe, nagyon enyhe pettingnek nevezhetném. Ha ezt egyáltalán annak hívják. Kijelentette, hogy a jövőhéten már szexelni akar vele, pedig én vettem el a szüzességét, és összvisz, 4 alkalmat voltunk együtt. Nagyon fáj, de nem tudom miért, hogy mással is akarja, vagy talán ahogy a szavaiból kivettem, velem már nem is akar intim együttlétet. Kezdem úgy érezni, hogy mióta lefeküdtünk egyre jobban, és jobban szeretem. Közben, itt szenvedek, hogy pasija van, és ami a legjobban zavar, hogy szexelni akar vele. Lehet hogy kicsit értelmetlen a megfogalmazásom, de kissé ideges vagyok, remélem ki tudtátok venni a szavaimból, mire akartam kilyukadni :)

Mit tegyek a dolgok ellen?


2009. márc. 15. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Nem járnak régóta, tehát beszélj meg Vele egy találkozót, mondd el Neki, hogy Te szeretnéd, ha komolyabbra fordulna a kettőtök ügye. Fontos Neked... Szereted...


Majd várd a reakcióját :)

2009. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet "baráti alapon" elvenni valakinek a szüzességét? Én naiv, azt hittem, hogy ahhoz ennél szorosabb kötelék kell. Ja, hogy ott volt a két üveg bor... Nem fellángolás volt az, hanem az alkohol hatása. Téged pedig jól kihasználtak, mert gondolom, "ciki" volt, hogy "ilyen idősen" még szűz. Remélem, védekeztetek. A barátságotokat pedig elég szépen "elkufircoltátok" ezzel, attól tartok...
2009. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát "gratulálok" a mai tizenéves korosztályhoz...

Nézd, ez nem barátság és szerintem sose volt az, de lehet, hogy szerelem se lesz. Azt azért derítsd ki, hogy "csak arra vagy-e jó neki", mert azért se nőt se pasit "nem illik" kihasználni.

2009. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó kavari a barátságot az együttjárással. Barát az barát, lelki partner, akivel megosztom a gondolataimat, de ennyi. Semmi testiség. Magam is beleestem ebbe a hibába, volt ilyen "barátnőm", csak nekem problémám lett belőle, ugyanis amikor összejött egy sráccal, mi nem álltunk le, továbbra is találkozgattunk, aztán meg kiderült, hogy a srác, akivel jár nagyon verekedős bandába tartozik, és meg is fogtak egy este, amikor a csaj éppen az ölemben volt. Fogalmam nincs, hogyan magyaráztam ki magam a helyzetből, de sikerült. Ma sem értem, hogy úszhattam meg. Hülyeség ilyenbe belemenni.


Az egyetlen jó tanács, amit adni tudok, hogy ha tényleg csak barátok voltatok, akkor fogadd el az új helyzetet, törődj bele, hogy most másá a szíve, és ha ezután megtörténik újra az ügyüttlét, azzal már megcsalja az aktuális párját. Maradj igaz barátja, és semmi több!

2009. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy szereted, és hogy ezzel, hogy neki most van más mégjobban érzed, hogy ez nem csak baráti vonzódás a részedről. Ha azt mondja, hogy bocs de megmarad veled is a szex de vele is, akkor ne menj bele, mert testileg lehet jó lesz de lelkilek beleszakadsz majd. Ha azt mondja h bocs de csak barátok legyünk akkor keress te is egy csajszit akit szerethetsz te is testileg, lelkileg (ebben benne van az is h ő is féltékeny lesz ettől rád, de akkor se használd az új lányt csak arra h fáéltékennyé tedd, mert akkor meg azt a csajt készíted ki lelkileg, tehát ha keresel keress komoylan!) És ha meg azt mondja h ő is többet érez mint barátság, csak azt hitte h te nem... akkor meg nyertél..:) Hajrá, a lényeg h ne várj megmondani neki, és inkább legyél bátor mégha egy darabig elveszíted ezzel a barátságát is, de érdemesebb minthogy még hetekig várj és csak a válladon sírja ki aproblémáit vagy ossza meg az élményeit.. mással kapcs. Sok sikert!
2009. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
NAGY AZ ISTEN ALLATKERTJE. KEdves valaszadok, kedves Kerdezo ismet bebizonyosodott, a hulyesegnek csak also hatara van. Gratulalok a szuleiteknek is:D
2009. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, attól félek, hogy a barátságunkat tönkretenné, ha bevallanám neki az igazat. Emberileg, nagyon szeretem, imádom, tisztelem, nagyon jól kijövünk. tipikusan az álom nő a számomra. Mindenben megfelel. Az elvárásaimnak is, szótfogadó, emberileg tisztel. Csakhát... :) Várok még válaszokat!
2009. márc. 15. 21:21
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, szerintem a lefekvéssel máris tönkrement a barátságotok. Már ha valóban számított valamit a szex.
2009. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, ha ő az igazi, és nem mondod meg, egy életen át bánhatod. Elrontani a barátságot nem lehet, csak úgy, ha mégse ő az igazi, illetve abban az esetben is csak akkor, ha nem igazi a barátságotok se, de ha ő az igazi, akkor meg nincs mitől félni.
2009. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenben megfelel. Az elvárásaimnak is, szótfogadó, emberileg tisztel."

Szótfogadó... ezzel mindent elmondtál... ez nem szerelem, csak tetszik neked, hogy felnéz rád és tudod irányítani!

2009. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!