Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot küldjek egy...

Milyen ajándékot küldjek egy borítékban a páromnak?

Figyelt kérdés

A barátom kiment Hollandiába dolgozni, sajnos csak 2 hónap múlva jön haza. Küldök neki DVD-t, amin olyan filmek/sorozatok lesznek, amit itthon nézett, h kint is tudja nézni. De szeretnék valami személyeset, pl. fénykép vagy valami hasonló. Vagy a haverokkal kéne valamit kitalálni. Nem jut eszembe ütős ötlet.

Ötleteket várok, hátha valakinek eszébe jut egy kicsit kreatívabb, jobb dolog.

Köszi előre is a normális válaszokat!


2011. máj. 25. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
pár nagyon szép, humoros kép, hogy eszébe jusson magyar ország
2011. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, nos, az Magyarország lesz, első hozzászóló. :)


Szerintem egy csoportkép a barátokról, néhány fotó a kedvenc helyeiről, az otthonáról, rólad (néhány lenge kép :) ) biztos nagyon tetszene neki. Levél, amire minden barát firkantana néhány sort, vagy megkérni őket, hogy írjanak le egy-egy vicces régi sztorit, ami velük esett meg.

2011. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy nagy fénykép albumot és rakj bele közös képeket barátokról is bulifotókat stb.
2011. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is kint dolgozik, bár neten tartjuk a kapcsolatot. Én neten szoktam neki küldeni pár izgis képet:) örül is neki mert szeret és imádja a testem:)
2011. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Valamit összehozok ezek alapján! Biztos örülni fog, még ha csal apróság is.

:)

2011. máj. 25. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:

amikor egy barátunk kiment katonának külföldre,ezt kapta:


a barátok csináltak egy térképet,amin fel volt tüntetve,merre jöjjön hazafelé,h mindenkivel találkozhasson./persze tudta ki hol lakik,de nagyon aranyos ötlet volt,még meg is pörkölték a széleit,h régies legyen,meg összegöngyölték/


a menyasszonya pedig egy nagyon szép,művészi képet csináltatott magáról,plusz egy iránytűt is vett neki és abba gravíroztatta,h: hogy soha se tévedj el


nagyon meghatotta a fiút,és fillérekből megvan

2011. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nem semmi! Nagyon szép ajándék! Köszi!!!
2011. máj. 25. 18:24
 8/13 tetris ***** válasza:
Küldj neki egy ultrahang felvételt a leendő gyermeketekről.
2011. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A bal füledet.


tetris: miért, terhes?


A csoportkép jó ötlet. :)

2011. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tetris,félreolvastad: ÖTLETEKET vár,nem gyereket
2011. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!