Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Van egy nyári meló, ami augusztus végéig tartana szemben vele pedig egy 1 éves munka külföldön.

Az a gond, hogy a nyári munkába nagyon beleéltem magam, rég nem látott barátnővel dolgozhatnék együtt. Viszont szemben áll vele egy később kiderült 1 éves munka, ami aug közepén kezdődne és nem engednek 10 nappal későbbi kezdést.

Mit válasszak? Csináljak hülyét magamból és lépjek vissza a nyári munkától és hagyjam elúszni külföldöt vagy vállaljam be, hogy életemben nem lesz még egy ilyen lehetőségem.

(a kategóriáért már most elnézést, viszont nem tudtam hova fordulhatnék)


2011. máj. 26. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz a nyári melósnál, és mondj fel hamarabb, magyarázd ki hogy vmi miatt...aztán mehetsz az 1 évesre.
2011. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyári melót nem lehet aug közepéig?
2011. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a külföldi melót választanám. Kitudja mikor lesz még egy ilyen esély.
2011. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajna nem, mert aug elejétől lenne. Elég hülyén venné ki magát ha dolgoznék 2 hetet és utána sorry lelépnék. :S 14én legkésőbb Svájcban kéne lennem.
2011. máj. 26. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a külföldit választanám! Nem mindenkinek adódik ilyen lehetőség.
2011. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Főleg hogy Svájc! Naná hogy külföld!
2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is efelé hajlok, de úgy érzem önzőség és bunkóság, hogy még télen tepertem ezért az 1 hónapos melóért. De igazatok van, ilyenre többet nem lesz lehetőségem.

2011. máj. 26. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:

a nyári meló csak 1 hónap? mit fizethet? 80-100ezer? de még ha 200 is...

svájc,ha még mosogatni is mész ki,akkor is szép pénzeket lehet keresni,ha nem dorbézolod el,akkor ez lehet egy alap...plussz új ország,új emberek,élmények


ki ne hagyd


barátnőd meg menjen ki hozzád télen sielni,és kárpótolva van h nyáron itthagytad

2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kb:80 lenne az 1hónap. kint 160at kapnek. Akkor nem bunkosag azt mondani hogy bocs,de közbejött valami mas?
2011. máj. 27. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit az, de a munka világa erről szól, hogy a legjobb ajánlatokat kell megragadnod, mert ki tudja, mikor lesz legközelebb esélyed. Amúgy sokkal nagyobb bunkóság lenne, ha elvállalnád a nyári melót, majd két hét múlva mégis lelépnél.
2011. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!