Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ki kéne használno...

Most tényleg ki kéne használnom az apámat?

Figyelt kérdés

Az apám egy olyan ember, aki azt hiszi pénzzel bármit/bárkit megvehet. Arrogáns, bunkó, rasszista, és egy ripacs. Gusztustalanul viselkedik mindenkivel, még a családjával is. Az a tipikus 40-es pénzes pasas, akinek a márka számít, a csomagolás, talán ezért is egy 20 évvel fiatalabbal kavar. Nagymagyar, gyűlöli a cigányokat, feketéket, zsidókat, kínaiakat, melegeket, mindenkit gyűlöl aki nem magyar. Engem is ezerszer bántott már meg, adott valamit, aztán elvette, éreztetvén, hogy neki van hatalma. Ezért nem is vagyok rá kíváncsi, nem beszélünk. Még sorolhatnám, de most nem is ez a lényeg. Mindenki azt mondja, hogy egy idióta vagyok, amiért nem használom ki, hogy van pénze. Épp a jogsira spórolok, és egy olcsó, első autóra. Ezt akarom már nagyon régóta, és mindenki csak beszól, hogy hülye vagyok, hiszen ott van az apám egy karnyújtásnyira...

Talán baj, hogy abba a kib*szott autóba majd úgy akarok ülni, hogy igen, megdolgoztam érte...? Nem értem, másokban ennyi tartás nincs? Vagy tényleg én vagyok a hülye? Más is van így?


2011. máj. 27. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen cselekedsz, ha magadnak akarod megteremteni, amit magad akarsz élvezni használni.

Erős, vagy ha meg is tudod ezeket valósítani !

Könnyen beszélnek sokan, és mégtöbben kihasználnának akit csak tudnak, hogy meg ne kelljen mozdulni valamiért. Vagy már idősebbek és látják, hogy a pénz igenis mennyire fontos, és már fáradtak, De te csak legyél erős, dolgozz meg a magad dolgaidért, sokkal többre fogod vinnni, mint mindazok, akik azt kérik, hogy használj ki bárkit is. Ez jellem probléma egyébként, és örülök, hogy van aki még úgy gondolkozik, mint te !

2011. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló szituban vagyok én is, nekem is folyton ezt hajtogatják, hogy mért nem kérek tőle ezt, meg ezt, meg ezt...... Nekem nem kell semmi az apámtól, legyen boldog a pénzével.:D
2011. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem kuncsorognék tőle autóra valóért azért hogy után azt hallgassam hogy azt is én vettem stb...

Utálom az ilyet más téma de egyszer eljött a férjem nagyapja segíteni a ház körül kerítést csinálni után megkaptuk anyóstól hogy nekünk ők mennyit segítettek(1 napos meló volt)

most kaput csináltunk és mondta a férjem hogy szól a papának én meg mondtam hogy nem én nem hallgatom hogy mennyi mindent tettek értünk mert dolgoztak 1 -2 napot.

Ne értsd félre nem vagyok hálátlan csak nem szertetem az ilyet.

Jól csinálod maradj ilyen, de ha mégis felajánl valamit apuka akkor fogadd el!!!

2011. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen apám lenne (van, hasonló természet, csak a csóró kategóriából, de ugyanilyen bunkó), akkor sem fogadnék el tőle egy vasat sem, inkább megpusztulnék. Jól teszed, hogy megpróbálsz a magad lábára állni, további sok sikert!
2011. máj. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem boórnak hívják? fehérváron van egy ilyen ember:D
2011. máj. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azon még senki nem gondolkodott el, hogy annak a férfiembernek talán egy kis igaza is lehet? Miért baj az, ha valaki elérte az életében az anyagi függetlensééget és jó cuccokat vesz? És az, hogy nem nyalja ki a seggét mindenkinek, hanem sajátos véleménye van? Tisztelettel üdvözlöm az apukádat, amiért egy határozott és magyar érzelmű ember, aki nem dől be a mai libsi dumáknak! (Önmagában azzal az eggyel egyet tudok érteni, hogy az nem helyes, ha a saját gyerekét is basszogtatja.)
2011. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azért nem fogadnál el,mert lehet késöbb a fejedhez vágja hogy ő segitett.
2011. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi fenntartásokkal nem értek egyet, mert megérdemelné, de azt beláthatnák, hogy úgysem segítene ingyen. Vagy követelne valamit cserébe, vagy csapdába csalna.
2011. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!