Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak: a férjem...

Hogyan reagáljak: a férjem unokatestvére többször is megjegyezte,5 hónapos kisbabánk (fiú) nem hasonlít a férjemre. Ez mindkettőnknek elég rosszulesik és zavar minket. Szóvá tegyem vagy meg se halljam?

Figyelt kérdés
35 éves lányról van szó, jelenleg nincs kapcsolata. Elég rendes amúgy, jó volt a viszony köztük. 5 és fél éve hű vagyok a páromhoz, nagyon szeretjük egymást. A szüleim és a barátaink szerint is hasonlít minkettőnkre.
2009. márc. 16. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen irigy a csaj!! Hogy neki 35 évesen még kapcsolata sincs, nektek meg van egy gyönyörű babátok!
2009. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy irigység.Én megmondanám neki,"kiváncsi leszek a tiéd kire fog hasonlitani,ha egyétalán lesz...?"Persze ha megakarod bántani.Ez rosszul fog neki esni,de miért bánt téged ilyenekkel.
2009. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

átérzem a problémádat teljesen, nekem anyósom kérdezgeti folyton, hogy kire hasonlit ez a gyerek? kicsit olyan érzésem van tőle, mintha azt feltételezné, nem is a fiáé. 8 éve vagyunk házasok, ő a 2. gyermekünk és hogy-hogy nem, gyönyörű szép kék szemmel született. mi mindketten barna szemüek vagyon és a rokonság is javarészt barna vagy zöld, de ez a genetikai állomány nem zárja ki, hogy ne lehetne kék szemű gyerekünk. anyósom nem túl okos, recessziv öröklődésről nem is hallott még talán. szóval megértelek, hogy rosszul esik, nekem is nagyon rosszul esik, főleg a cinikus kétkedése, ami talán nem is tudatos. azt szoktam mondani neki erre, hogy a postás biztos nem lehet az apja, mert az nő, vagy azt, hogy háááát, pedig egészen biztos, hogy én vagyok az anyja.

szerintem ne hagyd szó nélkül, mert nem fogja abba hagyni a beszólásokat.

2009. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy: persze, a postásra hasonlít, ha gondolja a "kedves" unokatestvér, megadod neki a telefonszámát. Persze, csak viccesen, hátha ebből ért :-))
2009. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Szép napot Nektek!
2009. márc. 17. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!