Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik rövidített hivatalos...

Létezik rövidített hivatalos fordítás?

Figyelt kérdés

Idén nyáron a gyerekemmel kiutazhatnánk az USA-ba 2 hétre. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy a gyerek kiviteléhez kell a másik szülő beleegyezése -nálunk nincs másik szülő, az apa felügyeleti joga megszűnt- vagy hivatalos fordítás a bírósági ítéletről.

Nos, az ítélet 6 oldal az indoklással, plusz van még egy oldal, egy végzés, hogy jogerőssé vált. Ezt mind le kell fordíttatnom, vagy lehet esetleg kérni a bíróságon valami rövidített verziót?


2011. máj. 27. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Azert te nem semmi vagy. Itt ezen az oldalon kerdezgetsz valamit, ami tulkeppen nem kerdes, mert kerdesed nincs. Csak sajnaltatod magad, hogy ki kell fizetni a penzt a forditasra ahelyett, hogy felhivnad a birosagot, akik tudnanak adni egy papirt,mert senkit nem fog erdekelni a tobboldalas papir atolvasasa. Egyszeru a megoldas. Nem kell az USA-ba utazni es megszunik ez a "hatalmas" problemad.
2011. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt, hogy létezik e rövidített hivatalos fordítás. Arról nem tehetek, hogy te nem tanultad meg az értő olvasást.

Sajnáltatást nem tudom hol olvastál, szó nem volt róla, annyit jegyeztem meg, hogy nem szívesen fizetnék pluszban ki egy csomó pénzt.

Ítélkezési szünet van a bíróságon és az épp rendelkezésre álló ügyintéző nem tudott erre a kérdésre válaszolni.

2011. máj. 30. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!