Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltal mar olyan helyzetben,...

Voltal mar olyan helyzetben, hogy tudtad az egyetlen epeszu megoldas a szakitas a paroddal de o jelentette a vilagot es igy nem lett vegul belole szakitas?

Figyelt kérdés

Amikor erezted,hogy a kapcsolatotok nem olyan mar,mint regen volt es tudtad,Hogy nem is lesz mar olyan soHa. Amikor sokkal egyszerubbnek lattad a dolgokat nelkule de kozben a gondolat,Hogy tobbet nem lesz neked kinzott. Amikor mar bele faradtal a szenVedesbe de tudtad,Hogy ezerszer jobban fogsz szenVedni nelkule....

Volt Valaki rajtam kiVul ilyen Helyzetben?


2011. máj. 27. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Volt, de szakítottunk és azóta sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.
2011. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Épp ebben a helyzetben vagyok...eszemmel tudom, hogy szakítanom kéne, de a szívem újra és újra visszahívja.
2011. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én jelenleg szerelemre vágyom, de ő azt rég nem tudja megadni nekem, így azt hiszem, jobb lenne ha különválnánk, azonban képtelen lennék nélkülözni a társaságát, mégis úgy érzem, sokkal nyitottabb lennék az emberek felé nélküle és talán lenne esélyem megtalálni a szerelmet, ha ő már nem lenne.
2011. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy épeszû, ha még ennyit sem tudsz megtenni magadért.
2011. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló cipőben járok. Mi jelenleg szünetet tartunk, de valószínüleg nem lesz happy end a dolog vége. 10 éves kapcsolat, azt hiszem a fő baj, hogy nagyon fiatalon kerültünk össze. Borzasztóan jó ember, megbízható, kedves, de egyszerűen kihűlt a dolog részemről. Szörnyű nélküle, de nem érzem azt, amit kéne. Ő nagyon szenved, hihetetlenül sajnálom, de sajnálatra nem lehet egy kapcsolatot alapozni.
2011. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretem ot es mindent megad (a beCsapasait meg a Hazudozasait leszamitVa) es o is azt mondja,Hogy szeret de ugy erzem,Hogy Csak felunk kimondani,Hogy Vege:(
2011. máj. 27. 23:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam ilyen helyzetben, de végül kiderült, hogy ő nem is ragaszkodott annyira hozzám, és miközben én őrlődtem, érlelgettem a döntés, ő simán, fájdalommentesen szakított velem.
2011. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
ugyanebben a helyzetben vagyok és egyszerűen nem tudok szakítani.. és vlahogy akarom is meg nemis mert szeretem de..szenvedésmár ez az egész.. idegsokkot kapok az emberektől,de ő is csak szekálni,piszkálni tud mindenért:'(
2011. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Voltam, de azóta szerencsére szakítottunk. Ez pár éve történt és azóta megtaláltam azt, aki igazán szeret és én is szerethetem. Azóta ő jelenti a világot és vele boldog is vagyok.
2011. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség szenvedni, és várni, hogy majd hátha jobb lesz. NEM LESZ. Szakítani kell, úgyis jön egy jobb. (Hacsak nem 70 éves vagy, és már nem találnál úgysem senkit. De még egyedül is jobb.) Nem kell a mártírkodás, mindenkinek vannak fájó szakításai, amik összetörik a szívét. Túl kell esni rajtuk (sajnos).

Mindenki volt rajtad kívül ilyen helyzetben. Én is. Most boldog vagyok, a megfelelő emberrel. Megszenvedtem érte. De ki nem?!

2011. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!