Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Azt se tudom...

Most mit tegyek? Azt se tudom mit mondjak!

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg anyukámtól, hogy az apám nem az akit annak hittem. Ráadásul az igazi még külföldi is.


21N


2011. máj. 27. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Aha, meg milliomos is, és anyukád a család szobalánya volt, de terhes lett, ezért kirúgták...
2011. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ez van. Attól még, aki felnevelt, még ha nem is vérszerint, de szerintem ő az igazi apukád. A külföldi pasas meg csak hozzájárult egy sejttel.

Fogd fel így.

2011. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt szobalány,és nem,azt se mondta, hogy milliomos....


Csak most nem tudom mit tegyek...Meg kellene keresnem? Vagy sem? Nem lenne túl "morbid" ennyi idő után? Engem nem érdekel mit dolgozik,van e családja meg hasonlók, csak lássam,hogy ki az...legalábbis ennyit szeretnék,azt hiszem, de nem tudom, teljesen össze vagyok zavarodva.

2011. máj. 28. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért én megkérdezném anyukámtól, miért csak most mondta el? Egyébként osztom az előttem szóló véleményét: aki felnevelt, ő az igazi, ő szeret téged.
2011. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az a lényeg, hogy kinek a valamilye termékenyítette meg anyukádat, hanem az, hogy ki nevelt fel, ki az aki gondoskodott róla, és szeret. Mert neked ő az apukád.Anyukámat szintén nem az igazi anyukája nevelte fel, de anyukám tudta.Anyukám egyszer látta az igazi édesanyját, egy orvosi rendelőben ültek egymás mellett, ( a nő tuti felismerte anyukámat, meg a mamát)de a nő nem reagált nem is nézett rá, nem köszönt stb. Mikor a nő végzett és elment a rendelőböl akkor szólt a mama anyunak, hogy na ő volt az édesanyád.Anya akkor volt kb 14 éves, és azt mondta, hogy nem érdekli.

(MOndjuk tudni kell, hogy anyukámat az igazi anyukája 14 évesen szűlte, és magára hagyta, mert elment haverokkal bulizni a balatonra, és ott hagyta anyukámat egyedül egy panzió szobába .Mire mama megtalálta majdnem holt volt.)Mama fogadhatta örökbe, csecsemő korába.Mama egy percre nem éreztette, hogy nem az igazi lánya lenne, pedig nem is feltétlenül ő akarta a babát.Szóval erről ennyit, hogy ki kit gondol anyunak, és apunak.

2011. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

00.11 vagyok.

Ja, és nem vagyunk c igányok

2011. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jó kapcsolatban vagy azzal, akit eddig az apádnak hittél, próbálj meg túllépni a dolgon. Ha mégis érdekel, részben ki miatt létezel, kérdezősködhetsz anyukádtól, mit tud róla, ő egyáltalán tud-e rólad. Ha nem, akkor jobb nem bolygatni a múltat.
2011. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny volt, és nem akarta engedni, hogy anyukám elhozzon az országból, mert kellett volna az engedélye, de ehhez nem értek, hogy ez igaz e vagy sem. Így gyakorlatilag bejelentés nélkül távozott.
2011. máj. 28. 00:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahogy már az előzőek is írták:

Az az apa aki felnevelt. Ő szeret, te őt szereted, ő aggódik érted, ő gondoskodik rólad...

A másik férfit miért keresnéd meg? Ő hányszor keresett?

Miért nem tudod, hogy most mit is mondjál? Esetleg annyit mondhatsz, hogy megköszönsz mindent az apukádnak, hogy annak ellenére, hogy nem ő a vér szerinti édesapád, apaként szeret. Más mondanivaló nincs szerintem.

2011. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Anyum szerint próbált,de ő nem akarta. Azért ez még sincs így rendjén...
2011. máj. 28. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!