Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Azt se tudom...

Most mit tegyek? Azt se tudom mit mondjak!

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg anyukámtól, hogy az apám nem az akit annak hittem. Ráadásul az igazi még külföldi is.


21N


2011. máj. 27. 23:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na, majd lesz valami. Úgy látszik az se segít,ha kiírom magamból, úgyhogy inkább be is fejezem. Próbálok tőle majd minél több infót megtudni. Köszönök mindnet. Ennyi voltam.
2011. máj. 28. 00:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát az egy dolog, hogy a szuleid kozott mi tortent, de Veled, mint gyerekével nem kereste kulon a kapcsolatot azota apukád? Azert ez nincs rendjén... Ha ugy erzed, hogy kivancsi vagy rá, keresd meg, van már internet, nem olyan direkt a dolog. Aztan majd kiderul, hoygan ereztek egymas irant.


(35/L)

2011. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi történt azzal az apuddal, aki felnevelt? Mostanra eltünt? Összevesztek anyuddal?

2011. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!