Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám beadta a zaciba az arany...

Apám beadta a zaciba az arany karkötőmet, amit nagymamámtól kaptam. Tényleg nem lehet megérteni, mért voltam mérges? 17l

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát így a cím alapján elég köcsögnek hangzik az anyád (már bocs), de ha írnál körülményeket, akkor többet segíthetnénk.
2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

jólmegaszontad első :)) ennyire kell sietni, hogy el se olvasod a kérdést s már osztod az észt?



kérdező, igen meg lehet érteni, hogy mérges vagy, de lehet apukádnak nem volt más választása

2011. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ó, nem osztom én az észt, csak árulom, mert nekem túl sok van :D
2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Apám vállalkozó néven dolgozik. Autókat hoz be néha-néha külföldről, azokat szerelgeti. De nyilván most az anyagi helyzet miatt nem nagyon tudja eladni az autókat.

Nem tudom a szakszerű kifejezését, de kb 4 éve kamionos volt, de valamiért abba hagyta (nagy hiba volt), és azóta nem dolgozik szinte semmit, csak alkalmi munkái vannak, de az sem sok. Adódott már munka, de azt mondta, hogy annyi pénzért nem vállalja el.

Anyámnak van rendszeres munkája (tanít), de elég keveset kap, ráadásul beteg, és most abból élünk.

2011. máj. 28. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát én akkor sem adnám be a gyerekem személyes dolgait, ha szar helyzetben lennénk. Főleg nem a beleegyezése nélkül. Miért nem a saját dolgait adta be?
2011. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
...mert már azokat is beadta. Már semmi ékszer nincs itthon (nem mintha számítana...).
2011. máj. 28. 13:13
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Kérd el a zaci papírját. Most még (egy hétig?) árában kiválthatod, (sokat nem adtak érte) később a kamatai miatt már nagyon sokba fog kerülni, hogy visszaváltsad, s kérdés, hogy meg fogja-e érni?? Ha sikerült kiváltani, akkor pedig tedd jól el. Nem kell egyelőre villogni vele. Diák munkát tudsz vállalni, és meg van a pénzed a zacira, + még segíteni is tudsz a mindennapihoz.

Itt tudsz érdeklődni: [link]

62F

2011. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Leginkább azért lehetsz mérges, hogy ilyen lumpen apád van, nem a karkötő miatt.
2011. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 alfonz64 válasza:
3%
Nyári munkával szerzett pénzen kiválthatod. :) Sajnos ilyen anyagias ez a világ miért nem kértél emlékbe egy bizsut, azt nem adta volna be a zaciba mert nem ér se semmit. Amúgy ez jellemző a nőkre hogy anyagiasak, aztán meg siránkoznak. A BMW-et én se adom el mert az asszony akarja a nagyobb lakást a gyerek miatt, én gyereket se akarok :)
2011. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 alfonz64 válasza:
0%
Bezzeg a nők dolgozni meg lusták. Kész p*csa meleg málé.
2011. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!