Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg az arany...

Hogy találjam meg az arany középutat?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy szüleim nem szeretik hogy sokat a párommal vagyok. Nemnagyon szeretik ha ittalszik párom, vagy én nála. Alapból anyum nem szereti párom annyira. De én szeretek a párommal lenni, és hát az igaz, hogy eléggé összenőttünk, és tudom hogy ők(szüleim) csak a csalódástól akarnak megvédeni, hogy ne csalódjak, de mindenki a saját bőrén tapasztaltakkal lesz gazdagabb. Tudom mit csinálok, átestem már pár dolgon. Mit tegyek hogy megleljem az arany középutat? Hogy velük is legyek, és hogy párommal is eleget legyünk együtt? A helyzet kezd kicsit már kínossá válni, azon vagyok hogy ide sem fogom hozni párom, elegem van a veszekedésekből, csak az a gáz, hogy azt sem nézik jó szemmel ha páromhoz megyek.

18/L


2011. júl. 11. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már felnőtt nő vagy, el kell fogadniuk, hogy nem lehetnek mindig veled, el kell egyszer engedniük, itt nem te vagy a hibás, és semmilyen arany közéutat nem kell keresned. Hidd el, nem vagy ezzel a problémával egyedül.
2011. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerinted mit tudnák tenni? Nem hagynak békén, és még nem vagyok kenyérkereső, nem dolgozom, tanulok. És hát anyumék tartanak el, itt élek velük, egy fedél alatt, és ami a gáz, hogy szerintük még mindig kicsi lány vagyok, és kis buta tapasztalatlan lány, attól hogy 18 vagyok, szerintük még mindig éretlen a fejem lágya. És az is a bajuk hogy páromnak én vagyok az első igazi szerelme, és tapasztalatlan szex terén és már ezeket a dolgokat is feszigeti anyum, hogy miért nem egy idősebb fiúval jöttem össze stb. Elég gázos..
2011. júl. 11. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
És olyanokat mondott apum hogy nekem azt kell tennem amit anyum mond, semmi mást, csak azt amit anyum mond. Miért kell még vezetgetni?
2011. júl. 11. 20:20
 4/5 A kérdező kommentje:
És mellesleg amiért még páromnak nemvolt barátnője kicsit anyum lenézi, mert olyat mondott, hogy szerinte azt sem tudja hogy hogy kell felhúzni a kotont, és hogy én sem vagyok még elég érett a szexhez stb stb. És ez nekem olyan rosszul esik. :S
2011. júl. 11. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat ha anyadek ilyeneket mondanak a baratodra, miert nem veded meg? Valahol csak el kell kezdeni mindenkinek... Amugy abban egyet ertek a szuleiddel, hogy csak azert, mert elmultal 18 eves, meg nem lettel felnott, de ettol fuggetlenul mar eleg idos (es valoszinuleg erett is) vagy az elso komoly parkapcsolatra, szexel meg mindennel.


Amugy kivancsisagbol, hany eves a parod? Miota vagytok egyutt, miert nem birjak? Irtad, hogy anyukad kerdezte, miert nem egy idosebb sracal jarsz, ebbol arra kovetkeztetek, hogy joval fiatalabb nalad (ebben a korban 1-2 ev is sokat szamit, mert a fiuk eretlenebbek), nem lehet, hogy ez a baj?

2011. júl. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!