Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek nagymamámtól...

Bocsánatot kérjek nagymamámtól, amiért azt üzentem neki h Isten nem ver bottal? Ha rajta múlna én meg is dögölhettem volna

Figyelt kérdés

Szóval szüleim elváltak,apukám részeges nem fizet egy ft gyerektartást se,munkája sincs ami bejelentett lenne. Anyukám részéről a mamám és papám már rég meghalt,csak az apai nagymamám van.

Én múlt héten nagyon beteg voltam,de hiába irt fel az orvos gyógyszert nem volt pénzünk kiváltani. Ami volt itthon algopirin az is elfogyott már. A betegségem súlyosbodott és már ráment a fülemre,nem halottam semmit és iszonyúan fájt,erre irtak fel a füleszeten másik gyógyszert,de ezt se tudtuk kiváltani. Próbáltam kölcsön kérni mamámtól hétfőig,legkésöbb keddig pénzt,de elkezdte szidni anyámat h nem tudja ő hova teszi a pénzt,meg h milyen felelőtlen,és a lényeg az h nem adott kölcsön.

Providentet kellett felvenni h ki tudjuk váltani a gyógyszerem,mert mnár a fülem miatt az egész fejem be volt dagadva. Igaz h hétfőn ki lesz fizetve az egász,így kevesebbet kell majd vissza fizetni,de még így is olyan sok pénzt dobunk ezáltal ki az ablakon.

Most halottam unokatesómtól h mamámnak nagyon beteg lett,már 3 napja az ágyat nyomja,én meg mondtam neki h Isten nem ver bottal. Unokatesóm ezt vissza mondta,és most apám hivogat,meg részegen üvöltözik velem h kérjek bocsánatot a mamámtól! Meg hallom h a háttérbe a mamám kiabálja h ne is foglalkozz a büdös kölyökkel!

Most tényleg nekem kéne bocsánatot kérnem?

Hozzátenném a mamámnak lett volna pénze kölcsönadni a gyógyszerre,azért tőle kérdeztük meg. de elötte anya már próbált munkatársaktól kérni,de sajnos ők sem tudtak adni


2011. ápr. 2. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kicsit lelki ismeretfurdalásom van emiatt,de jobban bosszant meg idegesít h ő nem volt képes segíteni
2011. ápr. 2. 21:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fáj neki az igazság.

Amit mondtál, az is igaz, Isten nem ver bottal, és a sorstól a legtöbb ember meg szokta kapni a sok gonoszságért, amit érdemel.

Ezt látom, és szeretnék hinni benne, hogy ez így is van.

2011. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Igazából: Ha felőle meg is dögölhettél volna, akkor szerintem jogos volt. Most Ő azt várná el, hogy körbeugráljátok, és még jó hogy nem teszed azután, miután Ő leszarta mi van veled.
2011. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszolóval! ne neked legyen lelkiismeret-furdalásod! és örülök, hogy van Isten, aki nem bottal ver! megérdemli, pedig nem vagyok kárörvendő típus. Neked meg jobbulást és kitartást mindenhez! vigyázz anyukádra!
2011. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az is baj igazából h már nem szeret ugy mint amikor együtt voltak a szüleim.Szerinte anyukámnak el kellett volna türnie apám részegeskedését meg h lopja otthonról a pénzt.

Mikor vmi segítség kéne(megjegyzem nagyon ritkán fordulok hozzá) sose segít,de tőlem elvárja h mint jó unoka segítsem őt,menjek vele a hegyre segíteni. persze a termésből még egy szem krumplit nem láttam eddig.

2011. ápr. 2. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha lelkiismeretfurdalasod van, akkor imadkozz, es vegezz bunbanati imat!

Igy tokeletesen megfogsz nyugodni, s megszabadulsz ettol a rossz es kellemetlen erzestol.

Nem kell elmenned bocsanatot kerned, hiszen TE Neki szemelyesen semmit nem mondtal!

2011. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 a_maestro_főnök ***** válasza:
100%

uristen szegény gyerek nagyon sajnálom a szegény embereket.

a mamád meg egy gonosz vénasszony és végülis az unokatesód votl a piszok mert visszamondta amit nem kellett volna. mondd meg apádnak hogy bocsánatot kérsz, de csak ha az unokatesód is amiért kétszínű kendő volt, és a mamád is bocsánatot kér amikor nem segített amikor kellett volna.


és meggyógyultál már ?

2011. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen görény a mamád, már ne haragudj, de felőle aztán tényleg fel is dobhattad volna a talpad. Az unokatesód is görény, az apád is. Sajnos nekem is azok, de hát ez van, tényleg én is csak bízom ebben az Isten nem ver bottal dologban.
2011. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz, ha az apád vagy nagyanyád nem képes gyógyszerre kölcsönadni, holott nem nátháról van szó és fájdalmaid vannak.

Ezek után jogosan mondtad, amit mondtál, pedig számomra a család tényleg a legfontosabb dolog, elhiheted. A helyedben hozzátettem volna, hogy ha rajtuk múlik, te már akár a föld alatt is lehetnél, úgyhogy ezentúl kezeljenek is úgy..

El sem tudom képzelni, hogy így cserben hagyjon a családom:(

Ne legyen bűntudatod, te nem tettél semmi rosszat, ellenben a mamád igen! Ha másra nem is, de GYÓGYSZERRE azért még a szomszéd is adna kölcsön, ha úgy alakul!

2011. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És ime láss csodát!!A vén boszorkány döglődik.....A viccet félretéve,elszégyelheti magát a "nagymama"Én nem vagyok egy gazdag ember,de ha látnám,hogy valaki lázas beteg,és nem tudja kiváltani a méregdrága gyógyszerét(ami sajnos sok emberrel megtörténik)zokszó nélkül én fizetném ki,bárkinek.Mivel én is nagymama vagyok,e kérdés olvasása után kirázott a hideg.
2011. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!