Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem apámat vagy ne?

Felkeressem apámat vagy ne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 1 éves koromban a szüleim elváltak.Én anyumnál maradtam a nővéremmel.Azóta csak kb 1 évben 2x látogatott meg apám,nemtudom miért de kiskoromban elvártam hogy meglátogasson de nem tette.Mostanában néha jó lenne ha itt lenne néha jó lenne kérdezni tőle egykét dolgot.Nem nagyon próbált eddig se keresni,most már 13 éves vagyok.Kb 5 éves koromig tartottuk egy picit a kapcsolatot,de legalább 3 éve nem beszéltünk.Mikor szülinapom volt még csak fel sem hivott hogy annyit mondjon legalább hogy boldog szülinapot fiam.Nem vártam el semmi ajándékot,se semmit,csak ennyit hogy mondja hogy boldog szülinapot..De nem mondta,rám sem hederített.Kb 9 éves koromig nagy álmom volt hogy majd visszajön apum és ismét egy család leszünk.Sajnos ez nem jött össze.

Nemtudom,teljesen tanácstalan vagyok hogy megkeressem e..Az nyomott hagyott bennem hogy kicsi koromban miután elváltak,egyátalán nem foglalkozott velem.Lehet hogy mostmár egy másik családja van.


Elnézést ha kicsit hosszú lett és ha sok benne a helyesírási hiba,azért remélem kivehető.


13F


2011. máj. 28. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

AZ én szüleim akkor váltak el, amikor én 11 voltam. Most 18 vagyok. Az én apám sem az a fajta, akiket a filmekben lehet látni, hogy bár elvált, de rohan a gyereke után...


Hidd el, ha nem érdekled, jobb is neked nélküle. Én már rájöttem.

2011. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,lehet hogy tényleg jobb lenne ha nem keresném meg.
2011. máj. 28. 23:48
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy érzed szükséged van rá érzelmileg akkor szerintem lépj felé!Lehet,h.csak a napi gondok vagy más egyéb tőled teljesen független dolog miatt távolodott el tőletek ennyire!Keresd meg szerintem.Még jó dolog is kisülhet belőle!Ha elmondod neki,h.hiányzik neked és szeretnéd tudni mi van vele biztos nem utasít el!Ha pedig még is akkor legalább megpróbáltad!Sok szerencsét hozzá!
2011. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok :/ Jó lenne felkeresni de félek hogy utána meg ismét "elfelejt".
2011. máj. 28. 23:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek három oylan férfit is, akik nagyon szeretnék valamilyen módon tartani a kapcsolatot a gyerekeikkel, de az anya nem engedi, és ráadásul el is titkolja a gyerek elől, hogy az apa kereste. Van oylan ismerősöm aki folyton vesz mindenfélét a gyerekeinek, az anya meg egyből kidobja amikor megérkezik a csomag, hiába vett a gyerekének mobilt, hogy tudja hívni ( mert az anyját hiába hívja, nem adja a telefonhoz a gyereket) az anyja nem engedte hogy átadja a gyereknek a mobilt. A pasi bevitte a gyerek sulijába a mobilt, mondván, hogy a gyerek itthon hagyta ( egy torna zsákban egy üzenettel) az anya mikor észre vette elvette a gyerektől, mondván, hogy neki ez még nem való.

Szóval azért néha az anyák basszák el!

Presze, biztos vannak olyan apukák akiket nem érdekel a gyerekük , vagy alkoholisták, agresszívak, és azért nem engedi az anya a láthatást, de ebben a 3 esetben amikről én tudod, egyszerűen csak irigyek, csalódottak és megbánta érzik magukat az anyák , és ezért azt próbálják elhitetni a gyerekekkel, hogy az apjuk egy utolsó szar szemét, és nekik csak anyuci maradt. Szerintem ez undorító.

21 L

2011. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek 23:55..De az én anyám nem ilyen,ezt biztosra tudom,amennyire tudom apám nem alkoholista,egy nagyon kedves ember,régen néha elvitt horgászni,mennyire szerettem azokat a napokat..
2011. máj. 28. 23:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod csak a félelem marad és sosem tudod meg,h.mi lett volna ha találkoztok!Minél hamarabb lépsz annál hamarabb lesz vége a bizonytalanságnak!
2011. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Egy próbát mindenképpen megér! Ha nem jön össze, bumm.. Igaza van a másodiknak, legalább megpróbáltad.


De ha ez sem változtat, akkor ... ezt a véleményemet az első kommentben már kifejtettem.


És valóban. Bizonyosodj meg róla, hogy nem az anyukád műve ez az egész!

2011. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Megfogom próbálni felkeresni.De az fog a legjobban fájni ha felkeresem és egy idő után megint semmibe vesz..
2011. máj. 29. 00:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Most nem beszéltek.

Ha lépsz felé 2 esélyed van: 1)jobb lesz a kapcsolatotok

2) nem fogtok beszélni

Tehát rosszabb nem lehet. Én meglépném!

22N

2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!