Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim gyerekkoromban...

A szüleim gyerekkoromban miért nem engedték, hogy lányosan öltözzek, meg törődjek magammal?

Figyelt kérdés

Kirándultunk,étteremben ettünk,meg hasonlók,tehát nem volt gond anyagilag.Kajára mindig lehetett költeni,meg szállodára,utazásra,ilyenek.

De ha ruhákat akartam vásárolni,vagy majorettezni,egyből mindenről lebeszéltek. Nincs pénz ruhára, a sport pedig időpocsékolás, meg a hajadat se engedd ki(mondta apukám),mert az k*r*s és amúgy is kibe vagy szerelmes,kinek akarsz tetszeni?

Ruhákat fél évente mentünk vásárolni,akkor is csak bő lehetett, sportos, fiús, és nyakig fel lehessen húzni.Nadrágnál hasonló,szoknyát alig hordtam gyerekkoromban.


Olyan rossz!! :( El is híztam,mert ha törődni akartam a külsőmmel,akkor egyből jöttek a cikizések,hogy miért vagy hiú.Utána elköltöztem otthonról(elég hamar,15 évesen,koli) és elkezdtem fogyózni, meg csajos dolgokat csinálni. Nagyon nehezen jött össze,hogy most már spontán elmegyünk anyuval csak nézelődni ruhákat,és mindig meg kell nyugtatnom,hogy csak nézelődünk,nem kell pénzt kiadni ezért. Ennek ellenére mindig mikor megyünk,akkor azt nézi,hogy hol az étterem,hol kávézhatunk,sütizhetünk, és most gondoljatok bele, egy kávéházban is otthagyunk néha 2-3000 Ft-ot, étteremben meg néha több,mint 10.000-t is,de bezzeg ruhára miért nem költhetem ezt? :(


Kávét tudok főzni otthon, és zöldségeket,gyümölcsöket,egyéb élelmiszert is megveszem egy hétre 3000Ft-ból.... :/


Olyan rosszul esik,és nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért nem törődhetek a külsőmmel olyan mértékben,ahogy szeretnék?????????


2011. máj. 29. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
apád beteg, kezeltesse magát, hogy észrevegye: két lánya van, akik akkor is megérdemlik, hogy így szeresse őket az apjuk, ha farok nélkül születtek történetesen!
2011. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
de durva h ennyire elvarjak h ennyire igenytelen legyel...
2011. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!