Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagás után (8. os) meg fog...

Ballagás után (8. os) meg fog maradni a barátságunk?

Figyelt kérdés

8éven át legjobb barátnők voltunk, de más középiskolába megyünk tovább.

Szerintetek mi lesz?

Nekem nagyon fontos a barátságaa :(


2011. máj. 29. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Általános suliból senkivel nem tartom a kapcsolatot.

Gimiből 3 emberrel mert ők igazi barátok voltak

2011. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtatok múlik, hogy mit tesztek meg azért, hogy megmaradjon. Nekem megmaradt a barátságom az általános iskolás legjobb barátnőmmel, bár jóval ritkábban találkozunk, de akkor olyan, mintha el se váltunk volna.
2011. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Az csak is rajtatok múlik mi nem tudhatjuk milyen erős a viszonyotok egymással.14/f
2011. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándítani, de én azt tapasztaltam, hogy nem marad meg. De nem tudhatom, talán az nem volt igazi barátság.

Ha mindkettőtöknek fontos a barátság, akkor megmarad. De pont abban a korban lesztek, hogy nagyot változtok személyiségileg. A tök más társaság tök más irányba vihet és lehet, egy év múlva már ég és föld lesz közöttetek. De én kívánom, hogy ne így legyen. Igazából rajtatok múlik.

2011. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

vannak, akiknek az ovis barátságuk is megmarad.

ápolni kell. minden héten talizni, beszélni, közös programokra menni.

ha közel laktok egymáshoz, akkor nem is lesz olyan nehéz, hiszen suli után is elmehettek esténként sétálni, beszélgetni.

ha valamelyikőtöknek van kutyája, akkor sétáltassátok közösen.

2011. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én és a legjobb barátnőm általános suliba nagyon jó barátok voltunk, aztán különböző városba kerültünk középsuliba, kb 2 évig nem is hallottunk a másikról, de aztán megkerestem és azóta több mint két éve legjobb barátok vagyunk :)


19/f

2011. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem biztos.


Bár nekem is a legjobb barátnőm a volt osztálytársam, de igazából az tett rá arra, hogy meg is maradjon a barátságunk, hogy egy suliba mentünk. Hát én szívből remélem, hogy megmarad, ha ennyire fontosak vagytok egymásnak :) Sajnos a kérdésre nem tudtam tapasztalatból beszélni, bár ha ez is számít egy másik nagyon jó barátnőmmel külön iskolába mentünk, mai napig találkozunk néha, és beszélünk is... szinte ha találkozunk minden a régi :) Ennek 2 éve :)

2011. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én az általános iskolás nagy barátaim közül senkivel sem tartom a kapcsolatot, köszönő viszonyban vagyunk, viszont a középsulis barátaimmal még mindig.
2011. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Két emberrel tartom általánosból a kapcsolatot. A régi legjobb barátnőmmel egy osztályba járunk !!! mégse vagyunk már a régiek, őt sajnos "elvitte" egy elég rossz társaság... Őt lehúzta a másik pár lány a 2es szintre. Örülök így utólag hogy nem mentem vele.

A másik barátnőmmel rendszeresen levezünk, buszmegállóba találkozunk, de csak a nyáron tudunk közös programokat összehozni, vagy hosszabb szünetekben, a suli miatt nincs időnk, lesz mit bepótolnunk :) Neki is van jó barátnője a suliban ahogy nekem is.

Két éve nagyon jó barátnőm az osztálytársam is egyben, két tojás talált egymásra véletlenül és azóta összenőttünk,együtt vagyunk jóban-rosszban.

Nekem tehát egy barátnőm maradt az általánosból, de ápoljuk is a kapcsolatot rendszeresen.

Hidd el, egy középsulis barátnő már nem ugyanolyan, az már jóval komolyabb.

Kettőjük között nem tudok, és nem is akarok különbséget tenni.

Nyugodtan barátkozz az új suliban, a középsuli az összetartásról szól, persze vannak klikkek, de nem szabad De csak rajtatok múlik hogy a barátságotok elég erős-e hogy megmaradjon.

2011. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Általánosból 1 emberrel tartom a kapcsolatot, de vele óvodás korunk óta barátok vagyunk, egymás mellett laktunk. Mondjuk a kapcsolatunk már nem az igazi:-S

Középiskolából 2 ember van.

Egyetemről szintén 2.

A többi barát valahogy sosem volt "igazi". Persze haverok, ismerősök akadnak szép számban.

2011. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!