Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagás után (8. os) meg fog...

Ballagás után (8. os) meg fog maradni a barátságunk?

Figyelt kérdés

8éven át legjobb barátnők voltunk, de más középiskolába megyünk tovább.

Szerintetek mi lesz?

Nekem nagyon fontos a barátságaa :(


2011. máj. 29. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátom oviból ismerem:D Általános iskolát még együtt, de a gimit már egymástól 80km-re végeztük el, igaz már felnőttünk de mai napig nagyon szoros a kapcsolatunk.Én körülbelül a testvéremnek tekintem.Szóval igen, ha akarjátok meg maradhat.:)
2011. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én sok emberrel tartom a kapcsolatot...2-3-mal napiszinten találkozunk.És vannak olyanok is akikkel most 9.-ben lettem jóban és addig egy szót sem szóltunk egymáshoz.
2011. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megmaradhat.Az én legjobb barátnőm a mai napig ugyanaz (30 éves vagyok),aki végig kisérte az egész eddigi életemet,remélem ezután is igy marad.Általános iskola első napján (úgy emlékszem rá,mintha tegnap lett volna) anyukám odakisért az osztályomhoz és mellé állitott :- Gyere!Fogd meg ennek a szép kislánynak a kezét!------>azóta is ő a legjobb barátnőm!!! :))
2011. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmel soha egy percig nem voltunk osztálytársak igaz 4 évig egy suliba jártunk de külön osztályba. Mégis minden nap beszélünk telon, msnen, vagy személyesen lassan már 8 éve!
2011. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én oviból ismerem a legjobb barátnőmet. általánosba együtt jártunk, de középsuliba más városba, ő maradt én meg kolis lettem. a barátság megmaradt.
2011. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel 4.-ig jártunk egy iskolába és akkor sem egy osztályba azután más suliba mentünk de ugyanúgy barátok maradtunk!!! Attól függ gondolom,hogy milyen erős a barátságotok.

15/L

2011. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi mindent megfogunk tenni :)
2011. máj. 30. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!