Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit éreztem?...

Szerintetek mit éreztem? Többi lent

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, Általános házasságban élünk, gyereket nevelünk. Nem hiányzik a sex a kapcsolatunkból.

Egyik ismerősöm egy nagyon jó illatú parfümmel volt befújva és egy vágy kapott el. De nem sex utáni. És ez érdekel, mert még magamnak sem tudom megfogalmazni, milyen vágy. Mit akartam???


2011. máj. 29. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

..gondolom a szex előtti.. a vágy utáni vágyakozás..

de most komolyan.. Te felnőtt nő vagy, hogy nem tudsz ilyeneket? ..és milyen házasság az, ahol nem vágyik egyikőtök sem szexre? a gyerekeket is csak azért hoztátok össze, hogy legyenek, de semmit nem élveztetek belőle?

biztos vagy benne, hogy a férjed nem tart szeretőt???

2011. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem hiányzik a sex, hogy rendszeres.

Nem mondom hogy heti 7, de legalább 4-5 van.

2011. máj. 29. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első! Azt írta, hogy "nem hiányzik a sex a kapcsolatunkból" - én ezt úgy értelmezem, hogy van benne szex. :)


Kérdező, szerintem az illat tudat alatt egy kellemes embert (élményt) juttatott eszedbe, és az után a régi ember (pillanat) után vágyakozol. És mivel nem tudod, mi az/ki az, mert mélyen elásva van valahol a tudatalattidban, így nem is találod a kérdésedre a választ. Pedig valahol itt kell keresgetned.

2011. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy azt írta, hogy nem hiányzik, és az nem jelenti, hogy egyáltalán nem, de nekem az egészből eléggé úgy tűnt, ha még azt sem ismeri fel, hogy egy-egy illat is tud ránk olyan hatással lenni, ami felkelti bennünk a szexuális vágyat.. :)


De jogos, így ezek után már értem, főleg a heti 4-5ből, hogy azért nem hiányzik, mert van.. nem azért, mert egyszerűen nem igénylik..

2011. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A parfüm ami kell neked
2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A parfümben feromon volt, aminek pont ez a reakció kiváltása a feladata.
2011. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!