Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esett volna? Annyira...

Ez hogy esett volna? Annyira megalázónak éreztem a helyzetet.

Figyelt kérdés

Párommal 1 hete szakítottunk, nagyon friss és szokatlan még a helyzet. Elhívott szórakozni és kicsit beszélgetni. Csatlakozott hozzánk egy nagyon kedves barátnője. Már régóta be akarta mutatni nekem. Most pedig ugy mutatott be mint egy "ismerőst". Annyira rosszul esett, mintha letagadt volna a közös 1,5 évet. Nem is értettem miért csinálta. Számon kértem rajta, azt mondta "jobb lett volna, ha azt mondja ex"? Ott ültünk hármasban és hallgattam a régi csajozós történeteit páromnak. Kiderült, hogy párom össze akart volna jönni a csajjal, csak csaj nem akart és így lettek jó barátok. Én viszont azt láttam hogy csajt dicsérgette, (engem soha nem szokott azt mondta, én is tudom hogy jól nézek ki, nem szükséges mondani) Azt láttam hogy párom figyeli minden kívánságát, felszabadult a társaságába, ugy tekint rá mint valami "istennőre"...az mellékes, hogy nem olyan jó a nő.

Még soha nem éreztem magam ennyire kellemetlenül. Azt éreztem én vagyok a felesleges harmadik akit mégcsak fel se vállalt.

Próbáltam poénra venni, megjátszani magam, de nagyot csalódtam benne. Azóta is hív szórakzni és nem érti miért nem akarok menni.

Hogy tud így viselkedni? Ezek szerint neki ez a 1,5 év nem jelentett semmit? Csak unaloműző voltam neki?


2011. júl. 3. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az voltàl neki, de én màr biztos, hogy nem talàlkoznék vele.
2011. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, azért kérdezd meg, hogy fordítva ő mit érezne.
2011. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Pótlék voltál,neki azért tud ilyen könnyen átléni rajtad.
2011. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem értem miért akarja velem tartani a kapcsolatot. Mondtam neki, hogy nem akarok róla tudni semmit. Ő pedig annyit mond fontos vagyok neki, soha nem akar velem rosszba lenni. Összetörte a szívem és még most se hagy békén. Így is épp elég rossz, nem akarok még az ellen is küzdeni, hogy minden amit kettőnkről hittem hazugság volt. Most azt érzem nem is ismerem igazán...nem is tudom kivel voltam 1,5 évig.
2011. júl. 3. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól kiosztanám a volt barátodat. Teljesen igazad van még jó, hogy nem mész többet vele. Ez azért elég megalázó. Én lehet ott is hagytam volna őket.


25/L

2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Egoista köcsög barátod volt másfél évig, sürgősen felejtsd el!
2011. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem fogtok ezért szeretni, de igazából semmi rosszat nem tett. Bemutatott mint a barátja, egy másik csajnak, aki szintén a barátja. Beszélgettetek, de te az egészből csak arra figyeltél, ha a csajnak bókolt. Neked nem bólkolt, mert tudja, hogy nem igényled, mert tudod, hogy jól nézel ki. Gondolom te magad mondtad neki. De most megsértődsz rajta. Azt nézed, hogy jó nő-e a csaj, véletlenül sem azt, hogy esetleg kedves, aranyos, lehet vele beszélgetni.

Pocsékul érzed magad, eszed ágában sincs bekapcsolódni a társalgásba, nem is érdekel, de azért véletlenül sem mondanád azt, hogy ne haragudjatok, de mennem kell és mész haza.


Oké, hogy rosszul érint, hogy kirakott a barátod, ez érthető. De aztán megsértődsz és hisztizel, mert a srác nem azzal kezdte a másik csajnak, hogy "ez az a csaj, akit egy hete rúgtam ki". Megkockáztatom, ha így kezdi, akkor azon sértődsz meg.

Ha rosszul érint, hogy találkoztok, akkor mondd meg neki, hogy fel kell még dolgoznod a szakításotokat és most egy ideig ne találkozzatok. És dolgozd is fel a dolgot.

De ne hisztériázz! "Ezek szerint neki ez a 1,5 év nem jelentett semmit? Csak unaloműző voltam neki?" Ezt mondta? Szerintem valószínűbb, hogy szerelmes volt beléd, aztán elmúlt a szerelem. Megjegyzem, ha a kapcsolatban is ilyen hisztiket vágtál le semmiségeken, akkor még meg is értem, pedig lány vagyok.

2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Neked nem bólkolt, mert tudja, hogy nem igényled, mert tudod, hogy jól nézel ki. Gondolom te magad mondtad neki."

Dehogy mondtam én neki ilyet, azt mondta csak rám kell nézni. Én vágytam volna a bókjaira, 1,5 év alatt semmi önbizalmam nem maradt. Egyébként pedig nem én vagyok elájulva magamtól hanem az a csaj. Egész este magát majmolta, és azt képzelte minden férfi őt nézi. És idegesített, hogy a párom is "beállt" a sorba.

Nem hisztizek egyszerűen nem akarok vele találkozni, nem akarom látni. Azért mentem el vele szórakozni mert azt hittem belátta a hibáit és békülni akar. Nem ő szakított, hanem közös megeggyezéssel. Utólag beismerte, hogy minden az ő hibája volt. Nem akarom ecsetelni a kapcsolatunk részletetit, de ahelyett hogy értékelt volna gyakorlatilag semmibe vett. És erre mind most jöttem rá.

2011. júl. 3. 21:18
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Téged az idegesít hogy párodat már nem érdekled nőként,csak barátként,de arról,nem az a csaj tehet,ami elmúlt elmúlt,jobb lenne ha visszamenne sajnálatból,és csalna vele?
2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés. Érdeklem őt nőként...ebbe biztos vagyok.

Az, hogy a másik nő is érdekli nemtudom, szerinte felé már csak barátként közeledik, próbálkozott nála nem jött össze, csak kedves volt vele.

Én nem akarom vele ujrakazdeni, de a "barátja" se akarok lenni.

2011. júl. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!