Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a barátnőd/fe...

Mit csinálnál ha a barátnőd/feleséged dühében megütne?

Figyelt kérdés
Nem egyszer hanem már többször ezt csinálná mit csinálná?
2011. máj. 30. 13:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
ha a párom megütne elhagynám (ő férfi)
2011. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Bezárnám a szekrénybe.


Aztán felhivnám az anyját, hogy jöjjön el érte. Mikor felért az anyós is, akkor őt is bezárnám a szekrénybe.


Hadd szokják.

2011. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha én is lány lennék, visszaadnám.

Mivel nem vagyok lány, esetleg elgondolkodnék azon, hogy korábban és/vagy kevésbé részegen jöjjek haza. :P

2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:31


Hát azt mindjárt gondoltam!

Mert a nő üthet nem??Milyen jogon?Azért mert a férfi nem üthet meg nőt??

2011. máj. 30. 13:36
 5/34 anonim ***** válasza:
50%

a pasira mondják nincs joga...ok

de a nőnek sem,ha mégis,vállaja h kapja a párját egyből

mond neki h nem esik jól,és visszafogod neki adni legközelebb,aztán majd ne lepődjön meg

(nő vagyok)

2011. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora ütés és miért kaptam. Ha tudom, hogy megérdemeltem nem csinálnék belőle ügyet, de ha egy kis semmi vitatkozásnál erősen megüt, ráadásul sokadszorra, akkor azt hiszem erősen átgondolnám, hogy jó-e ez nekem...
2011. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
13:33 Olvasd el még egyszer a kérdést! Én nő vagyok, de úgy gondolom csak az püföli a másikat, aki nem tudja normálisan elmondani ha gondja van, ráadásul nagyon erőszakos, akaratos. Ha férfi lennék, mit csinálnék? Kérdés mennyire szeretem. Ezt mérlegeld. Mondd meg neki, ha nem szokik le erről, elhagyod.
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
ha nő lenne és meg a férfi és hülye módon ok nélkül megütne akkor is elhagynám. Teljesen mindegy milyen nemű üt meg akkor sem normális dolog verekedéssel megoldani a dolgokat.
2011. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33


Idiota vagy barátom.....

Ha nem tudsz normálissan válaszolni mi a f@szért írogatsz ide???Ez nekem annyira nem vicces ha az lenne akkor a vicc kategoriában írtam volna.....

2011. máj. 30. 13:48
 10/34 anonim ***** válasza:
36%

Elöljáróban: nő vagyok, feminista, és mélyen felháborít a nők elleni erőszak.


Ugyanakkor elítélem a férfiak elleni erőszakot is. Ezzel együtt nem tartom sportszerűnek visszaütni a férfi részéről, mert az ő (általában nagyobb) testi ereje általában ahhoz is elég, hogy a pofozkodó nő kezét lefogja. (Míg fordítva sajnos a nő nemigen tudja lefogni az őt ütő férfi kezét... Ezen is érdemes elgondolkodni.)


A párom azt mondja, nem ütne vissza, ha én megütném, de ennek ellenére eszembe se jut ilyesmi, ahogy neki sem. Ha valamelyikünk felidegesíti a másikat, megbeszéljük, vagy otthagyjuk a másikat, és ha lehiggadtunk, beszéljük meg - de semmi verekedés nincs.

2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!