Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a barátnőd/fe...

Mit csinálnál ha a barátnőd/feleséged dühében megütne?

Figyelt kérdés
Nem egyszer hanem már többször ezt csinálná mit csinálná?
2011. máj. 30. 13:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

én vagyok a hülye mert az első ütés után lelépnék?!

Te vagy a hülye, hogy engeded, hogy rendszeresen verjen az asszony.



Mit csinálnál ha a barátnőd/feleséged dühében megütne?

Ez volt a kérdés, a válaszom pedig az, hogy elhagynám.

2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Elöljáróban: nő vagyok, feminista, és mélyen felháborít a nők elleni erőszak.


Ugyanakkor elítélem a férfiak elleni erőszakot is. Ezzel együtt nem tartom sportszerűnek visszaütni a férfi részéről, mert az ő (általában nagyobb) testi ereje általában ahhoz is elég, hogy a pofozkodó nő kezét lefogja. (Míg fordítva sajnos a nő nemigen tudja lefogni az őt ütő férfi kezét... Ezen is érdemes elgondolkodni.)



Nem kell magyarázkodni neked sem!Eddig az összes kommentből az jött le hogy nem szép ha a nő üt,de a férfi hadja magát....és ne üssön vissza,mert akkor egy szemét féreg!Akkor ez hogy is van kedves hölgyek??Vissza élhettek ti ezzel a tévhittel hogy nőt nem szabad megütni??Ezek szerint igen.....

2011. máj. 30. 13:58
 13/34 A kérdező kommentje:
Én nem iszom nem drogozom,nem ku@rvázom,nem játék gépezem,nem csajozok se semmi ilyet nem csinálok!Csak ő úgy gondolja hogy ha egy kicsit hevesebben össze szólalkozunk akkor ő erre fel van jogositva mert én ugy sem merek vissza ütni!
2011. máj. 30. 14:01
 14/34 anonim ***** válasza:

az összesből ez jött le??:O

én nem irtam olyat hogy neked ez jöjjön le

2011. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"Én nem iszom nem drogozom,nem ku@rvázom,nem játék gépezem,nem csajozok se semmi ilyet nem csinálok!Csak ő úgy gondolja hogy ha egy kicsit hevesebben....."



Mekkora nővel élsz te együtt?

2011. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hallani, hogy: Üss vissza! Azt úgysem fogja senki leírni, még akkor sem ha így gondolja. Nem provokálhatunk.
2011. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

A én párom valószínűleg kiröhögne. Ő 105 kiló, mindennap gyúr és meg 48 kiló csont :D


34/l

2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%
kicsit tutyi-mutyi vagy. Régen rossz az neked, ha engeded, hogy verjenek.
2011. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdező, mit pattogsz ennyire ezen a témán....Ha a barátnőd megüt téged mindig, akkor hagyd el..Amugy nem hiszem, hogy egy nő tud akkorát ütni, hogy az annyira fájjon egy férfinak, hogy ne lehessen elviselni(kivéve az extrém eseteket)..kb olyan, mintha egy nőt egy gyerek ütne meg...az is kérdés, hogy mit értessz ütés alatt?pofont?verést? szerintem egyszerűbb ha lefogod amig lenyugszik, és beszélsz a fejével..
2011. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Tényleg kis nyápic vagy..nehogy már annyira fájjon az ha megüt egy nő..hány tonnás és hány méteres a barátnőd, hogy ennyire nem birod elviselni? Szerintem a ti kapcsolatotokban nem ez a legnagyobb probléma, később csak romlani fog a helyzet.
2011. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!