Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?...

Szerintetek jól döntöttem? Tanácsokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Nos van egy párkapcsolatom már több éve,és nemrég kaptam egy ajánlatot hogy egy hármasba benne lennék-e hogy egyszerre egy pasival meg egy csajjal de én nemet mondtam mert azért eléggé megismertem azt a párt és a nő szerintem nem volt szép meg nem is tudtam elképzelni vele azt a dolgot!Meg szerették volna hogy oda költözzek de gondolkodtam hogy mivan ha a később meggondolják magukat vagy a csajjal nem jövök ki nem szeretem a pasi tetszett de így nem vállaltam be hogy akkor csajjal is együtt kellett volna lennem mert nem ért annyit az a férfi!Szerintetek jól döntöttem hogy a több éves párkapcsolatom nem adtam fel egy ilyen kapcsolatra?Meg azt szeretném kérdezni hogy eléggé lapos a párkapcsolatom meg a szex sem a régi nincs kedvem szexszelni vele mit tegyek ez ellen hogy legyen?Hogy izgalmasabb legyen?Újra vissza jöjjön a kedvem a szexhez?Kérlek csak normális válaszokat adjatok!
2011. máj. 30. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán szakíts a pároddal és keress olyat, akivel boldog vagy és meg sem fordulnak benned ilyen dolgok.
2011. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Erre nem lehet normálisan reagálni. Ha te azt kérdezed normális-e, hogy a rendes, 2 emberből álló párkapcsolatodat nem adtad fel azért,mert amott a nő csúnya, akkor igen, részben normális. Az,hogy miért nem adtad fel, na az nem normális, és az sem, hogy egyáltalán elgondolkoztál azon jól döntöttél-e.
2011. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nekem tetszik valaki, akkor azon nem tudnék osztozkodni egy másik nővel. Pláne, együtt lakni velük, édes hármasban. Ez nekem már sok.

Valami gond lehet kettőtök között, hogy nincs hozzá kedved. Ezt kettőtöknek kell tisztázni és kezelni.

2011. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Jól döntöttél.


Mert ha nincs kedved hozzá, akkor miért döntöttél volna másképp? Igazán akkor lehetne ez kérdés, ha kedved lenne, csak erkölcsi megfontolások állnának az útjában a dolognak. Így nincs is kérdés.


A szexet izgalmassá tenni többféleképp is lehet, új helyszínek, pozíciók, szerepjátékok, segédeszközök. És vannak, akiknek mindig csak az új partner jön be. Azonban az igazi mégis az, ha szeretitek egymást. Tehát ha nem csak a saját élvezeteteket keresitek a másikban, hanem a másik élvezetét is, kölcsönösen. Ennél jobb módszert én nem tudok a jó, tartalmas szexre.

2011. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Onismeret, Talald meg onmagad!

Te a szexrol ugy beszelsz, mint egy kozledesi eszkozrol, tehat most talald meg az okat, hogy miert nem mukodik, nem akar menni?

Hol vannak az oszinte es igazi erzelmek, a sajat erzelmeid, ami beinditana Nalad ezt az erzest? Szeretet, szerelem!

2011. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
keress másik krapekot, az a legésszerűbb
2011. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Vörös vagy?
2011. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is az a baj, hogy szereted emberileg, de már nem kívánod. ez nem is fog már változni, ha az utcán dugtok hídban akkor sem.

Ezen már tényleg csak másik pasi segít.

Nem kell ezen bánkódni, az ember ilyen, hogy mindig újra vágyik.Akik meg elitélnek, mert x év után már nem kívánod a párod azok szerintem szintén így éreznek, csak nem ismerik be maguknak sem, és magukra kényszerítik, hogy márpedig a szeretet mindent legyőz.

Aztán kínlódnak 20-25 évig, rossz szexuális élettel, majd elválnak ha nagyok lesznek a gyerekek.Itt meg osztják az észt.

2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vörös!Miért? Amúgy meg azért se hagytam el a párom mert szeretem meg ragaszkodok hozzá!De a szex az utóbbi időben nem jó mert nincs kedvem hozzá!
2011. máj. 30. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

szerintem,ha a szex ellaposodott köztetek, és megbeszéltétek ezt a 3as dolgot,akkor működhet a dolog, és a szexuális életeteket is fel fogja dobni

de: 1-ne hagyd ki a párod belőle

2-csak addig menjetek,ameddig még egyikőtök sem bántódik meg.

3-olyat keressetek,aki mindkettőtöknek tetszik

nálunk bevált,jó is volt. nem voltam féltékeny a másik nőre,sőt izgatott a dolog,h ennyire kívánja a barátom. de mi is tartottuk a határokat

amúgy a kérdésedre válaszolva,az elgondolás jó,de most jól döntöttél

2011. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!