Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az év elején úgy terveztem a dolgokat, hogy leérettségizek, dogozok és tanulok (levelezőn) és a páromhoz költözök.

A párom a szüleivel lakik és sokszor veszekednek vele (legtöbbször ok nélkül). Nem olyan régen pedig a hátam mögött engem is elhordtak mindennek, nevetséges dolgokba kötöttek bele (pl. miért tartom a kapcsolatot a barátaimmal akiket a suliból ismerek, miért nem hagyom ott őket a francba, minek kell velük foglalkoznom?).

Ezek után, hogy ilyen csúnyán belém rúgtak úgy döntöttem folytatom a nappali iskolát és nem költözök oda még jó pár évig. A párom ezt nem szeretné, azt akarja amint lesz munkám menjek oda hozzá. Már nem érdekel. Leálltam a munka kereséssel és beiratkozom a régi sulimba szakmát tanulni.

Ti hogy cselekedtetek volna? Pusztán azért mert megbántottak máshogy terveztétek volna az életeteket?

(Állítólag az anyja már megbánta hogy ilyeneket mondott)


2011. júl. 24. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én albérletbe költöztem volna a párommal,vagy átmenetileg akár oda is de mihelyst lehetőség van el onnan...

Nem emiatt a megbántéás miatt,hanem mert nem egészséges szülőkkel együtt lakni...Tapasztalat

2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól döntöttél, fontos a tanulás. Nem lett volna jó egy veszekedős családba betoppanni, főleg úgy, hogy dolgoznod és tanulnod is kellene.


Kérdés:

A párod kiállt melletted,amikor a szülei így lehordtak?

Miért akarja annyira, hogy odaköltözz, ha ő sincs jóban a szüleivel? Albérletbe nem lenne jobb?

2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja,de csak akkor,ha fontos a kapcsolat.
2011. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem azt írta hogy nem akar tanulni.Az meg mind1 h levelező v nappali.
2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én úgyvagyok vele,hogy mindíg azt nézem,mi a jó nekem. Neked jó lett volna az is,ha odaköltözöl,de így sem keseredsz el,mert találtál másik utat. Én Szeptemberben mentem volna kollégiumba,de az állítólagos"barátaim" átvertek,így ezt lefújtam,de pl így is eltöltöm az időt. Helyette elmegyek dolgozni,ezzel pénzt is keresek,és így is tudok remek programokat szervezni azokkal,akik szeretnek. Ez csak az én példám volt,szerintem minden helyzetet egy B tervel kéne kezelni mindenkinek,és akkor oké minden :)
2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bízik az albérletben és nem is tudjuk fizetni...
2011. júl. 24. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne költözz össze a pároddal, hogy a szülők is ott vannak! Anyuék is úgy kezdték, mielőtt megkapták volna a szolgálati lakást. Anyum 42 kilósan kezdte a terhességét velem anyósa miatt. Majdnem elvetélt!

Ilyet nem szabad csinálni!

2011. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!