Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és kinek tudnám elmesélni...

Hol és kinek tudnám elmesélni a "FÁJDALMAS TELE SZENVEDELYÉKKEL életem anélkül hogy ismeretlenül ÍTÉLJENEK?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
itt biztos nem, de próbáld meg
2011. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Írj egy blogot és tiltsd le a hozzászólásokat. Akkor csak olvasni tudják, kommentelni nem.
2011. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elmesélheted privátban. Megrögzött NEM-ítélkező vagyok. :)
2011. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerősnek, az majd nem ítél ismeretlenül. :)

De javaslom, ne használj ilyen nagy szavakat, mert hiteltelenné válsz. Mindenkinek az élete fájdalmas, és mindenki tele van szenvedéllyes, ettől még nem leszel kivételes.

2011. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálni nem fogom azért kérdeztem hogy van e olyan oldal?! Talán jobb lenne egy füzetben de nekem szükségem lenne tanácsokra. NEM BÍROK TOVÁBB!!!!!!!
2011. máj. 30. 15:26
 6/9 A kérdező kommentje:
A baj az hogy külföldi vagyok és nincsenek barátnőim ha bár 17 éve élek itt Magyarországon de nem tudtam szerezni barátnő mivel elég zártkozot szemelyi vagyok. (introvertált)(inchisa in sine). Van párom de olyan mint ha nem lenne! Nehéz és abnormális mint, anya mit nem teszek, engedem......Nem itt akarok, szeretnék erről beszélni!!!!!
2011. máj. 30. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a pszichológusokat
2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a naplóírást, nekem sokat segített. Kiírhatod magadból a fájdalmat, és később visszaolvasva a dolgaidat jobban megismered magad, és könnyebben változtatsz dolgokon, nem utolsó sorban jó látni, hogy régen sokkal rosszabb helyzetben is voltál, és túlélted :)
2011. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sya en is kulfoldi vagyok baratok nelkul ha gondolod irj privibe.szivesen meg halgatlak es ha tudok tanacsot is adok.
2011. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!