Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeretlenül miért kell beszólni?

Ismeretlenül miért kell beszólni?

Figyelt kérdés

ma a városban sétáltam egy kisfiúval(egyik kedves barátnőm kisfiára vigyázat amíg ő dokinál volt)

a kissrác két éves én az ölemben vittem, majd egyszer csak hallom,hogy egy kb 40-es nő a barátnőjének tök hangosan odaszól hogy:nézd már milyen kis k..va sétál ott majd rám mutatott mire a másik nő csak ennyit mondott:az ilyeneket kéne fejbe lőni!!

nem foglalkoztam velük gyorsan arrébb mentem

de azért egy kicsit bánt,hogy én csak jót akarok a barátnőmnek ezek meg ismeretlenül megaláznak://

14/L


2011. aug. 19. 14:56
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
vigyáztam*
2011. aug. 19. 14:57
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Mert boldogtalan. Ne törődj vele.
2011. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem általánosítok én már egy ideje, mert ha én láttalak volna meg, inkább jutott volna eszembe, hogy a tesód, vagy akárkid, mint a gyereked... mert nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Hagyd a fenébe. Jó, hogy segítesz a barátnődnek ilyen korban, jó lesz később a tapasztalat, ha majd neked lesz kicsid :)
2011. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Ne törődj velük. Egy bajuk van, megöregedtek és fáj nekik, hogy más még fiatal.

Hidd el,nekik szarabb :)

2011. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

máskor nyugodtan szólj vissza nekik, hogy mossák ki a szájukat



amúgy szard le, nem kell az ilyenekkel foglalkozni

2011. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Be kellett volna szólnod nekik meg kell ilyenkor mondani,hogy tudatlanul jobb ha csenden marad mert ez egy idős barátnőm fia. Aztán akkor azt hiszem el hallgatnának,ne hagyd magad.
2011. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

igen és is így gondolom,hogy miért kell általánosítani!???

2011. aug. 19. 15:04
 8/29 A kérdező kommentje:
mondjuk azért nem szólnék nekik vissza mert nem akarnék a járda közepén veszekedni:S
2011. aug. 19. 15:06
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Off: 40-es nő öreg? TE jó ég akkor én 5 év múlva öreg leszek ?:-( Szerintem ez nem korfüggő, hanem felfogás, mint írtam, boldogtalan. Többnyire a boldogtalan emberek bírnak foglalkozni idegenekkel és élvezik ha beszólhatnak. Amúgy én is arra gondoltam volna, hogy a testvéred a kicsi.
2011. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem öreg, csak annak hiszi magát. És szerintem az vagy, amilyennek érzed magad.

Testvérem majdnem ugyanígy járt, mint a kérdező, csak gyerek nélkül. Neki beszóltak, hogy nézd meg én ennyi idősen milyen gyönyörű vagyok :D Egy szarkalábas alaktalan nő volt. Testvérem akkor volt 16 éves és világ életében nagyon szép vékony lány volt.

Nem komplett,aki ilyet csinál.

2011. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!