Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék?! Ki nem...

Mit csinálhatnék?! Ki nem állhatom a szüleimet!

Figyelt kérdés

2 gondom is lenne (többek között). Az egyik az, hogy anyám tiszta idegbeteg. Mindig üvöltözik, akkora az egója, hogy nem fér el a lakásban. Állandóan parancsolgat, üvölt, pofozkodik, ájulásig idegesíti magát egy portörlésen (ha kimarad egy polc mondjuk, de ha nem marad ki akkor sem jó neki)A legrosszabb az, hogy ilyen kis piti dolgok miatt tilt el a barátomtól, vagy ő nem jöhet hozzánk. Ez a legrosszabb, pedig nagyon rendes fiú, jól tanul, okos, nem csavarog, nem drogos, egy rossz szót nem lehet rá mondani.


A másik gondom a gusztustalankodásuk. Itthon állandóan üvegből isznak (2 lépés elmenni egy pohárért). Nem vagyok finnyás, de amikor nevelőapum eszi a mákos kajákat, utána iszik, a vízben meg ott úszkálnak a mákok, hát kinek van gusztusa még pohárból is inni belőle?! Anyum is a nagy töltöttkáposzta darabjaival, egyszerűen az eszem megáll. 17/L


2011. máj. 30. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg gusztustalan.. :SS Nálunk ilyen nincs,csak rendetlenség. Meg kosz(por) a padlón morzsák stb. Meg a konyhában is összevissza van minden.Ráadásul a szüleim nem képesek elpakolni.
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy semmit nem tudunk ez ellen tenni. Én szólok nekik valamiért,akkor én vagyok a szemtelen hülye kölyök.
2011. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is tiszta retek van, persze én vagyok a hibás.


Mikor elromlott a porszívó, akkor az volt a hibás aki elrontotta... 1 hete megcsináltam, szóltam anyámnak, hogy "hahó, jó a porszívó, mikor szeretnél porszívózni??" Akkor összeporszívózott, de azóta se. Nálunk leginkább bátyám egy trehány, nem pakol el maga után, disznóólat hagy maga után, stb.

2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ha szólni merek érte, akkor csak a hőbölgés megy.
2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igen, ez szép. Hát sajnállak, tényleg, gondolom, te nagyon nem vagy ilyen, azért kicsit példát vehetnének rólad. Egyébként anyukád régóta "idegbeteg"? Vagy csak pár éve lett ilyen?

Ismerek én olyan családot is, akiknek olyan koszos a házuk, hogy az elmondhatatlan. Képzel el egy emeletes nagy házat, felül lakik a nagylány a barátjával, és 3 cicával, lent a szülők és egy 12 éves kislány. A házban ment alszik a hatalmas Roti kutya, és még +6 macska!! A szőr, a piszok, valami gyomorforgató! Az anyjuk nem is takarít, a mosogató már rohad. Amikor a nő főz, a macskák ott szaladgálnak az asztalon, itt ott egy kis macska szőr. Az apukája ráadásul alkoholista..Fúúúúj.. A kisebbik lány köhög. (Régebben, megkérdeztem tőle, hogy átmehetek-e hozzájuk, hogy legalább a szobáját tegyük rendbe. ÉN NEM BÍRTAM :SS Ő meg ott fekszik-kel..

Van ennél rosszabb is, de nemsokára 18 leszel, magad ura :)) Próbálj meg nem foglalkozni, vele, és amikor nincsenek otthon takaríts össze, ha hazajönnek és megint kupit csinálnak szólj rájuk, hogy ne csinálják hiszen most raktad rendbe. Valószínűleg anyukád magához tér, és észreveszi, hogy mi van körülötte. :)

2011. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó na ebben nagyon hasonlítunk. xD Nálunk is a bátyám disznóólban él. :D Első vagyok.
2011. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagyis a 77%-osnak írtam..
2011. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a probléma nem az, amiket leírtatok válaszként. Nálunk patyolat tisztaság van, csak úgy viselkednek velem, mintha kis cseléd lennék. Anyám már 5 éve idegbeteg, a gyógyszer sem segít (nem hajlandó bevenni, mondván, ő tök normális). Legfőbb gondom, hogy a barátomtól von meg ha neki olyanja van, miért? :S Nem járok bulizni, 4-5-s vagyok mindenből, rendet tartok, megcsinálok mindent tisztességgel, mégsem jó neki semmi, és ezért a barátomtól von meg, nem jöhet hozzánk, nem mehetek hozzájuk... Nem normálisak. Az egy jót ami van, azt is el akarják venni tőlem, pedig elmondásuk szerint nekik sincs bajuk a sráccal, akkor? :O:O
2011. máj. 30. 19:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jöttek arra rá, hogy hamarosan kirepülsz. Így próbál anyukád még gyerekként kezelni, és hogy beléd beszélje, hogy neked még maradnod kell, nem kell még pasizni "kicsi vagy még te ehhez".... nekem még ez jött le :S :)
2011. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát,én a helyedben vennék egy kannát,és teát főznék,a kannából meg már csak nem isznak...mert erről leszoktatni őket szerintem nem lehet,vagy nagyon nehéz lesz.

Egyébként teljesen megértelek.Az én anyám is idegbeteg,és bár ő szedi rá a gyógyszert,nem használ.Tegnap például elmosogattam este 10körül,mert ha nincs elmosogatva akkor apám üvöltözik.Erre anyám kezdett el ordítani,hogy hagyjam már abba,aludni akar,ha főzök,akkor miért pont azt főztem,ha nem főzök,miért nem főztem,ha négyest kapok,akkor az miért nem ötös.Vannak olyan emberek,akiknek nem lehet megfelelni,lehet a te szüleid is ilyenek.

2011. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!