Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy rajzolok?...

Szerintetek hogy rajzolok? Megérné ilyen pályán elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni,mások szerint jól megy de lehet,hogy csak azért mondják mert ismerősök...

Jövőre leszek nyolcadikos és tervbe van véve egy grafikus suli.Az érettségi után elmennék egy olyan iskolába ahol fodrásznak tanulhatok,anyum szerint legalább meglennének az alapok ha letenném az érettségit ebben a suliban és a kézügyességem is jobb lenne.Az első komolyabb rajzom ez a tigris volt.Csináltam egy képet közelebbről is.

[link]

[link]


Tegnap este elkezdtem rajzolni Bellát.Eddig csak a körvonalak vannak készen és megkezdtem Bella arcát.

[link]

[link]


Szerintetek milyen lett a tigris?És Bella eddig milyen? :)

13/L


2011. máj. 30. 19:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Minden link jó, csak lassan jön be. A képek is nagyon jók, szerintem. A tigris szuper és Bella is az lesz, ha kész lesz. Nagyon tetszik, ahogy rajzolsz, szerintem tehetséges vagy, de én nem vagyok hozzáértő.
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Már beadta, jók lettek!!!
2011. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Végre meg tudtam nézni. Ahhoz képest, h 13 vagy nagyon jók. Néhány részletet egészen szépen kidolgoztál. Még azért sok van hátra, de nagyon bíztatlak, h menj művészeti pályára. Meg arra is, h legyen egy szakmád, amivel pénzt tudsz keresni a tevékenységedre. Egy ismerősöm nem tudott megélni csak az illusztrálásból, pedig elég jó dolgokhoz kérték fel, így elkezdett varrni. Na, abból sok bejön neki. Sok sikert az életben! :)
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
A tigris nagyon szép! Bellának pedig a szeme tetszik:D
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó "látásod" van, tehát vissza tudod adni a dolgokat rajzon, és a kezed is ügyes. 13 évesen ez nem semmi! Ha ezt még tudatosan fejleszted, csak jó fog belőle kisülni! Hajrá! :)
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de önmagában egyelőre csak annyit mutatnak, hogy igényes vagy a rajzodra, ami alapfeltétel, de nem elég. Mindenesetre érdemes lehet olyan középiskolába menned, ahol rajzzal foglalkozhatsz, aztán meglátod, a végére hova fejlődsz, össze tudod magad mérni a többiekkel, hogy tehetséges vagy-e, mennyire van esélyed a szakmában.
2011. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi az a Bella? Azt nem adja be!Láttam ezeknél már jobbat de nem rosszak! Gyakorold a satírozást!!!
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne folytatnod, tehetséges vagy, még azért fejlődni kell, de jól rajzolsz :)
2011. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha csak szimplán a rajzokat nézem, nagyon jók, de bőven van mit fejlődni. De hozzátenni hogy 13 vagy, korodhoz képest nagyon jók. Engem is rajzos pályára akartak küldeni, de én hamar letettem a rajzról, a te korodban rengeteget rajzoltam (napi 1-2 rajz, kb 2-3 éven keresztül), de ahogy "öregedtem" egyre kevesebbet rajzoltam.

De sajnos a rajzolásból nem lehet igazán megélni, az én véleményem szerint csak az él meg belőle aki már picassonak születik. De lehet tévedek, de én emiatt (is) nem ezt a pályát választottam.

De rajtad áll :)

2011. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók.
2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!