Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az olasz férfiak?...

Milyenek az olasz férfiak? Anyámnak olasz barátja van és nem akarom, hogy csalódás érje. Teljesen más kultúra az olasz, mint a miénk. Miben másabbak mint a magyar férfiak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
jaj, utolsó előtti válasz milyen aranyos: Antonio mindent megteremt. egyem meg Antoniot :D
2011. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az összes hozzászolásotokat
2011. jún. 15. 00:03
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez jó. Mármint ez az Antónió. Bárcsak én is ilyen lehetnék. O sole mió...
2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%
de ugye? milyen édes lehet már ez az antonio :D. antonio, bárhol is vagy, mi becsülünk téged!
2011. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg hiaba "teremt meg mindent" Antonio, egy no fuggetlen kell legyen a ferjetol.


26L

2011. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Én most beszélgetek egy olyan sráccal olyan kedves te jóisten mondom, pedig sportoló ráadásul ismert.. megtehetné, h nem ír vissza nem kedveskedik meg stb... de ír ír és ír... áá imádom nagyon helyes rengeteg csaj veszi körül de nincs barátnője nincs ideje rájuk azt mondta nekem...és elhiszem neki mert már észre vettem volna messze lakik de megfogadtam, h egyszer elmegyek és találkozunk csak egyszer még ha csak nézem is de látnom kell muszály :)) Ugy h ennyit rólluk imádom Baciooo G.:*
2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Bevallom őszintén, még egyszer sem volt olasz barátom, de tervbe van nagyon szeretnék egyet, vagyis többet is. Meg az életemet is leélném egyel. Nagyon oda vagyok értük. Teljesen megértem anyukádat. Nagyon tudnak szeretni, szerintem tökéletes párt választott magának, vagy találtak egymásra biztos lehetsz benne. Igaz hajlamosak sok nővel lenni, de ha igazán szereti anyudat akkor tuti nem fogja megcsalni:) Sok boldogságot nekik!

2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Férjem olasz, én magyar, 1971 óta vagyunk házasok, Bolognában élünk. Az én korosztályomban a nónek nagy a becsülete, a család egy szent dolog /nem vagyok vallásos/.Az én korosztályomban a feleséget el kellett tartani, a férj odaadó, a család az első, a legfontosabb. Értelmiségi közegben ezek természetes dolgok. Nincs össze-vissza válás, csalás, mint Mo-on. Nem szeretem az olasz könyhát sajnos, a mai napig magyar konyhát preferálom. Nagy kulturája van a tisztálkodásnak, testápolásnak, már 1971-ben csak olyan fürdőszobák voltak, ahol bidet használat volt,minden WC után. Olaszok meg voltak botránkozva, hogy a magyar nők szőrös lábbal flangáltak az utcán, ugy tudom, ez mára már változott pozitiv irányba.
2023. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!