Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet ez? 10 éves lány...

Igaz lehet ez? 10 éves lány vagyok pesti Apumtól azt hallottam, ahogy beszelgetett barátjával, azt monta neki, hogy minden nő k*rva? Ez tényleg igy van

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok pesti Apumtól azt hallottam, ahogy beszelgetett barátjával, azt monta neki, hogy minden nő k*rva? Ez tényleg igy van
2011. máj. 30. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igy van, apud a baratját probalta vigasztalni és tudod a férfiak igy nyugtassák egymást meg, de ő tudja hogy te és anyukad a legfontosabb neki.
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogalmazzuk át. Minden nő tud úgy viselkedni, mint egy k*rva, ha akar, de lehet rendes is.
2011. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden nő k.rva és minden férfi disznó. Ez "alap", de azért ez csak akkor van így, ha épp megbántottak, átvertek, elhagytak, kikosaraztak :) Emiatt nem kell megijedni.
2011. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem:) sok rendes nő van...a felnőttek néha így beszélnek, de ne is gondolj mostmár erre, felejtsd el:)

lehet, hogy csak azért mondta, mert mérges volt vkire, ilyenkor olyanokat is mondunk, amit nem gondolunk komolyan:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!